23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Marco Antonio Riegel cierpi na tę samą chorobę co Daniele Bisogno?  W sieciach go przesłuchują, bo jest taki chudy

Czy Marco Antonio Riegel cierpi na tę samą chorobę co Daniele Bisogno? W sieciach go przesłuchują, bo jest taki chudy

Kilka tygodni temu ogłoszono, że kierowca Danielle Bisogno Został zaintubowany i zaintubowany Intensywne leczenie Z powodu bakteria Które osiadły w jego płucach, upośledzając jego zdolność do normalnego oddychania. W obliczu tej skomplikowanej wiadomości wielu użytkowników sieci wysłało „marionetce” mocny komunikat, ale wielkie zaniepokojenie wzbudziło także słynnego nadawcę. Marco Antonio RigelZwracając uwagę, że jego ekstremalna szczupłość może być znakiem ostrzegawczym.

Czytaj:

Daniel Bisogno wybudził się, ale ze względu na krytyczny stan zdrowia powrócił do śpiączki.

Daniel Bisogno: Ujawniono jego prawdziwą diagnozę – chorobę, która umieściła go w szpitalu

Fani wyrażają obawy dotyczące kondycji Marco Antonio Rigela

W ten sposób różni użytkownicy podkreślali zauważalną cienkość obu Danielle Bisogno Lubi Marco Antonio RigelWyrażając troskę o zdrowie obu rozmówców. W przypadku kierowcy Vintanendo zapamiętano go z powodu szybkiej utraty wagi przed chorobą, co spowodowało drastyczną zmianę fizyczną i wzbudziło strach wśród jego zwolenników.

Obecnie Riegel kontynuuje swój udany program w Formule Radio, utrzymując swoje zaangażowanie na rzecz społeczeństwa i swoje zdrowie w idealnych warunkach.
Fotografia: Instagram/@marcoantonioregil

Publiczność też to zauważyła Marco Antonio Rigel Pokazał ekstremalną szczupłość, co wzbudziło pytania, ponieważ jego zwolennicy zaczęli spekulować, że prezenter może cierpieć na tę samą chorobę, co „lalka”. Choć pogłoski te zyskały na sile, Marco Antonio Rigel Wyjaśnił, że nie cierpi na żadną chorobę i jest w dobrej kondycji fizycznej. Za pośrednictwem mediów społecznościowych kierowca zdementował te pogłoski i wezwał osoby, które go śledzą, aby nie dały się nabrać na fałszywe informacje rozpowszechniane na platformach takich jak Tik Tok, w których wyjaśnia, że ​​„szczupłość nie jest chorobą”.

Na jaką chorobę cierpi Daniele Bisogno?

Jak ujawniono Patty Chapuisgospodarz programu, Bisogno Początkowo zdiagnozowano u niego zapalenie płuc, po czym zaintubowano go i przeniesiono na oddział intensywnej terapii. Pojawiły się jednak nowe szczegóły na temat jego stanu zdrowia, które uwypukliły jego alarmujący stan zdrowia. Ale był dziennikarzem rozrywkowym, Jorge Carvajalaktóry to zgłosił Danielle Bisogno Zdiagnozowano u niego encefalopatię wątrobową, powikłanie związane z przewlekłą chorobą wątroby.

READ  Ricardo Casares ponownie pojawia się w mediach społecznościowych po zawale serca, którego doznał w programie „Venga la salud”.

Ten Parsknął Z raportów medycznych wynika, że ​​pogłębiły się obawy o stan zdrowia charyzmatycznego kierowcy, który do wczoraj pozostawał w znieczuleniu i intubacji. the Encefalopatia wątrobowa Jest to poważna choroba neurologiczna, która dotyka osoby na nią cierpiące Zaburzenia wątroby Zaawansowany, a jego pojawienie się może wiązać się z poważnymi powikłaniami dla zdrowia i samopoczucia pacjenta.

Z drugiej strony najnowsze informacje na temat stanu zdrowie „Manekin” polega na tym, że był zaintubowany przez kilka dni, ale 21 lutego po południu lekarze odłączyli mu respirator, aby ocenić jego stan. Stan zdrowia Choć kierowca obudził się, witając swojego brata Alexa, lekarze postanowili do niego wrócić Wprowadź go w śpiączkę Aby Twój powrót do zdrowia przebiegał lepiej.

W obliczu tej sytuacji koledzy, przyjaciele i obserwujący przekazali Danielowi Bissonio wyrazy wsparcia i solidarności, życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia i przekazując słowa zachęty w tym trudnym czasie.
Fotografia: Instagram/@bisognodaniel