23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podczas 10. edycji „Electric Daisy Carnival EDC 2024” komisja bezpieczeństwa będzie prowadzić prace związane z ochroną i monitoringiem podczas trzech dni festiwalu muzyki elektronicznej.

Oświadczenie 540

Na Autodromo Hermano Rodríguez policja bankowo-przemysłowa (PBI) oraz Sekretariat Bezpieczeństwa Obywatelskiego (SSC) miasta Meksyk przeprowadzą prace związane z bezpieczeństwem i obserwacją, aby zapewnić organizację festiwalu muzyki elektronicznej Electric Daisy Carnival (EDC) 2024 wolne od przemocy i przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu fizycznemu społeczeństwa.

Na potrzeby tego wydarzenia sportowego Najwyższy Komitet Bezpieczeństwa oddeleguje 1351 pracowników Podsekretarza ds. Operacji Policji, wspieranych przez 69 pojazdów służbowych, 24 motocykle, dziewięć dźwigów, trzy drony i helikopter z Dyrekcji Wykonawczej Służb Lotniczych w Condors, który będzie wykonywać odstraszające przeloty w powietrzu. I zapobieganie.

Tymczasem w tej edycji World Electronic Festival do PBI wezmą udział 1164 osoby, które zostaną rozmieszczone w różnych częściach obiektu, wspierane przez psy Hector, Molly, Layla, Ginger, Kira, Toshka i Simba. Randy specjalizuje się w wykrywaniu materiałów wybuchowych, narkotyków i narkotyków. Oprócz zespołów kontroli zamieszek dziewięć patroli i wież strażniczych będzie informować o rozwoju festiwalu w czasie rzeczywistym.

Umundurowanie banku zostanie umieszczone przy wyjściach awaryjnych, wejściach do metra Północnego i Południowego, w urządzeniach sanitarnych, na platformach eventowych, w strefie gastronomicznej i przy placówkach medycznych. Ponadto, w koordynacji z działem ds. psów, psy będą przeprowadzać kontrole dostępu i inspekcje naziemne w różnych scenariuszach.

W przypadku osób uczęszczających na zajęcia EO PBI zaleca wybranie miejsca spotkania na wypadek utraty połączenia lub połączenia z powodu zatłoczenia. Na teren targów można również wnieść: małe torby, jednokomorowe plecaki, torebki (maks. 30cm x 30cm), telefony komórkowe i ładowarki (przenośne akumulatory).

Ponadto pojemniki z materiałami, okulary przeciwsłoneczne, nakrycia głowy, kremy z filtrem przeciwsłonecznym, przeterminowane leki na receptę (należy okazać receptę od lekarza i skonsultować się z pracownikiem ochrony przy wejściu), puder do makijażu, tampony lub podpaski w zapieczętowanych pojemnikach.

Będą mogli także zabrać ze sobą lalki oraz dmuchane krzesła lub sofy, po ich odpowiednim spuszczeniu powietrza przed wejściem na festiwal. Podobnie inne przedmioty, takie jak miękkie lampki do chemioterapii lub kostiumy zawierające lampki do chemioterapii, ale nie pociski, hula-hopy (w tym te z diodami LED), ręcznie robione flagi lub banery, nieprofesjonalne aparaty z lampą błyskową i kamery mniejsze niż 12 cm z wysuwanym kijem do selfie.

READ  Yailín, najbardziej wirusowy wirus Anuel AA, przypomina o tym, czego będzie mu brakować, gdy nie będą razem

Na koniec przypominamy, że niektóre z zabronionych przedmiotów to nielegalne substancje, narkotyki, lasery lub rogi, ostre światła chemiczne, które mogą być użyte jako pociski, leki dostępne bez recepty, kosmetyki w płynie, perfumy, aerozole, dezodoranty lub szkło kubki lub puszki. , szklanki, lodówki, żywność lub napoje zewnętrzne (zwłaszcza napoje alkoholowe), markery, pióra, farby w puszkach, długie łańcuchy, biżuterię z kolcami, broń (w tym noże, gaz pieprzowy lub fajerwerki) lub pluszaki.

Przez trzy dni festiwalu siły Naczelnego Komitetu Bezpieczeństwa będą prowadzić ciągłe oprowadzanie, w ramach środków bezpieczeństwa przed odsprzedażą biletów, po wejściach i terenach wokół stadionu Azteca.

Ze swojej strony umundurowani pracownicy Podsekretarza Kontroli Ruchu wdrożą urządzenie bezpieczeństwa ruchu drogowego, będą blokować ruch, a także zapewnią kierowcom trasy alternatywne, zapewniające ruch pieszym i zmotoryzowanym.

W ten sposób, aby poruszać się po okolicy, personel Transit poleca następujące alternatywy: trasa Ignacio Zaragoza, Eje 4 Norte Canal Río Churubusco, aleje Té i Plutarco Elías Calles, a także Eje 3 Oriente Francisco del Paso i Troncoso.

W nagłych przypadkach lub w przypadku konieczności uzyskania pomocy uczestnicy mogą zwrócić się o pomoc do funkcjonariusza PBI lub SSC, który jest przeszkolony w zakresie udzielania pomocy mieszkańcom oraz ochrony ich bezpieczeństwa fizycznego i mienia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wydarzenia, alternatywnych tras lub wniosków o pomoc, Sekretariat ds. Bezpieczeństwa Obywatelskiego udostępnia obywatelom konta w mediach społecznościowych @SSC_CDMX, @OVIALCDMX i @UCS_GCDMX.