14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dobro firmy jako wartość różnicująca:

31.08.2021 Czy zdajesz sobie sprawę z czynników, które determinują dobrostan pracowników w organizacjach?

Czy poprzez systemową inteligencję emocjonalną możesz poprawić nawyki i zmodyfikować przepływ pracy, aby osiągnąć wyższy poziom dobrostanu firmy?

Czy możemy poprawić produktywność i poprawić środowisko pracy nowymi metodami stosowanymi w obszarze CSR?

Dobrobyt korporacyjny zakłada strategiczną wizję, która koncentruje się na efektywności inteligencji systemowej, tj. Zależy to nie tylko od jednostki, ale także od zespołu jako całości Wraz z wzajemnymi powiązaniami, czyli z efektem poprzecznym z udziałem wszystkich.

ten Kim jest Wybierz zdrowe miejsce pracy Jak? Taki, w którym pracownicy i menedżerowie współpracują w celu osiągnięcia ciągłego doskonalenia, zarówno z punktu widzenia zdrowia, jak i produktywności. Luksus i rezultaty to dwie strony tego samego medalu. Jego zalety przekładają się na ogólny stan zdrowia, produktywność, wizerunek firmy i utrzymanie talentów.

Oznacza to zatem zmianę paradygmatu w organizacjach, która prowadzi do zmiany kultury zarządzania zespołem, nabierając tym samym kluczowej wartości strategicznej.

Co szkolenia mogą przyczynić się do dobrego samopoczucia firmy?

Firmy działają w złożonym i niepewnym środowisku, ale mogą zdobyć zasoby i możliwości, aby osiągnąć założone cele. Zgodnie z tą zasadą szkolenia mogą odgrywać ważną rolę we wspieraniu procesu tworzenia systematycznej wizji i wdrażania zrównoważonych programów, które ułatwiają zaangażowanie i zmianę w celu wzmocnienia pozycji zarówno pracowników, jak i kierownictwa.

CORAOPS w tym zakresie współpracuje z Model systematycznego dobrobytu CORAOPS (MSBC), iteracyjny model biznesowy, dostosowujący się do potrzeb każdej organizacji i jej różnych obszarów zastosowań (fizyczny, zawodowy, emocjonalny), dopasowujący się do krótko-, średnio- i długoterminowych potrzeb organizacji, poprawiający retencję talentów, zwiększający produktywność i poczucie dumy i przynależności, by wymienić tylko kilka możliwych przykładów.

Aby ułatwić Ci rozwój zawodowy trener odnowy biologicznejCORAOPS przynosi kurs Specjalizujemy się w inteligencji i dobrym samopoczuciu emocjonalnym (CIBE). Jest to program, który pozwala coachowi rozwijać własne umiejętności, aby towarzyszyć procesom wdrażania kultury dobrostanu w organizacjach oraz promować rozwój indywidualnego i systemowego dobrostanu zespołów. Towarzyszenie zmianie z pozycji lidera, nauka poczucia współzależności i inteligencji zbiorowej, jako sposób na wzbogacenie indywidualnego doświadczenia.

READ  Przeżyj swój najlepszy rok! Odkryj klucze do holistycznego dobrego samopoczucia

Powstaje w odpowiedzi na najistotniejsze potrzeby ostatnich lat, zwłaszcza w wyniku epidemii i jej konsekwencji w przemianach organizacyjnych, takich jak:

  • Wpływ pracy zdalnej i cyfrowej transformacji firm,
  • ograniczenia w relacjach osobistych,
  • Zapotrzebowanie na nowe formy tożsamości korporacyjnej i relacji
  • dezorganizacja emocjonalna, z podwyższonym poziomem stresu,
  • Trudności w zarządzaniu zmianą i elastyczności
  • Rosnąca potrzeba ustanowienia samoopieki

Jest to kurs praktyczny w formacie online z zajęciami na żywo i trwa 40 godzin. Jest skierowany do profesjonalistów pracujących na rzecz dobrego samopoczucia i środowiska pracy firmy, utrzymania talentów oraz profesjonalnych coachów, którzy chcą skupić swoją karierę na dobrym samopoczuciu i inteligencji emocjonalnej, a także wszystkich zainteresowanych przeprowadzeniem procesu samopoznania, rozwoju strategie, które pozwalają im skoncentrować się na lepszym samopoczuciu osobistym i praktycznym.

Program jest certyfikatem mentorskim w zakresie inteligencji i dobrego samopoczucia emocjonalnego, wydanym przez Uniwersytet Complutense w Madrycie i rozpocznie się 25 października 2021. Okres rejestracji jest już otwarty. Sprawdź warunki i terminy na [email protected].