3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego „Cabecita” Rodríguez nie siedzi nawet na ławce rezerwowych podczas meczu Club América – Querétaro?

Dlaczego „Cabecita” Rodríguez nie siedzi nawet na ławce rezerwowych podczas meczu Club América – Querétaro?

Wpisałem Następna gra On

Pojawiła się jedna obawa dotycząca gry Club America vs Querétaro Za kilka minut nie będzie go ani na pierwszych stronach gazet, ani na ławce rezerwowych Jonathana Rodrigueza. Piłkarz w tym tygodniu trenuje z drużyną i bardzo dziwne wydaje się, że nie ma go w składzie na dzisiejszy mecz w Stadion AztekówKibice zaczęli więc zastanawiać się nad jego nieobecnością, biorąc pod uwagę, że już w poprzednich dniach informowano, że napastnik może w tych dniach opuścić drużynę.

Co się stało z Cabecitą Rodriguez?

Według dziennikarza Jonathana Peñy „Capesita” był jedynym zawodnikiem, który nie opuścił hotelu Focus i nie wynikało to konkretnie z możliwości opuszczenia zawodnika, ale raczej z niedogodności, na jakie był narażony i uniemożliwiających mu od grania. Bądź dziś wieczorem w grze.

Martwisz się w Ameryce?

Choć jest to decyzja, którą na razie prezentowano nieoficjalnie, warto odnotować, że w ostatnich dniach pojawiały się doniesienia o zainteresowaniu odejściem piłkarza z zespołu ze względu na różne oferty. Kiedy ogłoszono tę konkretną wersję, większość fanów nie była zbyt zadowolona z tego, co o niej powiedziano, gdyż uważają, że jest to po prostu sposób na pokrycie straty piłkarza w przypadku ewentualnych negocjacji. Chociaż fakt, że widział go z drużyną w ciągu tygodnia, daje mu do myślenia.

Bez Briana Rodrigueza i bez Capacety?

Teraz, gdy ogłoszono nieobecność Kapsity, zaczęto zwracać uwagę na fakt, że w przypadku dużej liczby żołnierzy rejon ten pozostanie bez większych posiłków. Briana Rodrigueza Jak wyszło. W tym aspekcie zespół pozostanie bez opcji, biorąc pod uwagę, że Urugwajczyk przejdzie do Fiorentiny. Dlatego będzie w dużej mierze kompatybilny z Salvadora Reyesa Chciał pozostać w organizacji, mimo że był już jedną nogą poza zespołem i miał przejść do Necaxy, ale ostatecznie został i to może być realny powód.

READ  Podsumowanie meczu Atlas vs Queretaro (2-0). Cele ”