22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Christian Martinoli kpi z fanów Chivas za przeniesienie Alexisa Vegi do Toluca

Christian Martinoli kpi z fanów Chivas za przeniesienie Alexisa Vegi do Toluca

Komentator sportowy TV Azteca, Christian MartinoliI nie pozostało to niezauważone, gdy wyraził swoją opinię na temat Odeha Alexis Vega do TolucyKorzystając z okazji, podam wskazówkę fanom Chivas.

Podczas transmisji meczu pomiędzy Puebla i Necaxa drugiego dnia Clausura 2024, Martinoli Oznajmił: „Nadal płaczą o wzmocnienie Corizopower”. przestań, Gonzalos„Przestań.”

Odpowiednio, Martinoli Poruszył kwestię trudności, z jakimi boryka się drużyna Guadalajary, grając wyłącznie meksykańskimi zawodnikami. Komentator przyznał się do tego Chivas Dziś zostać mistrzem jest trudniej ze względu na obecność obcokrajowców w innych klubach w kraju Liga Meksykańska. „Czy to jest w Chivas Bardzo trudno jest ci dobrze sobie radzić, bardzo trudno jest ci dobrze sobie radzić Guadalajara„, on wskazał Martinoli.

Dodał, że taka sytuacja Chivas Sprawę komplikuje się, gdy spojrzymy na historię turniejów z ostatnich 40 lat, podkreślając, że „w Guadalajarze trudno jest osiągnąć sukces. Dziś gra w Guadalajarze jest trudniejsza niż wcześniej”.

Wypowiedzi historyka wywołały burzę w mediach społecznościowych, dzieląc czerwoną i białą publiczność na tych, którzy wspierali Martinoli, i tych, którzy krytykowali go za jawny brak szacunku.

Aleksy Debiut z Toluca W 2016 roku, w swojej pierwszej fazie z choriceros, Vega Zanim został sprzedany, rozegrał 75 meczów i strzelił 15 goli Chivas W 2019 roku wystąpił w 147 meczach i strzelił łącznie 28 goli.

Możesz być także zainteresowany: River Plate vs Pachuca: kiedy i gdzie obejrzeć na żywo mecz towarzyski?

READ  Miguel Herrera nigdy nie odmówi Meksyku i nie poprosi Martino, aby ustąpił, jeśli nie jest w dobrym zdrowiu