29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Disney Plus znacznie podniesie ceny

Disney Plus znacznie podniesie ceny

Platformy streamingowe wciąż podnoszą ceny i dodają reklamy, ale Disney Plus wymyka się spod kontroli.

Jeśli jesteś użytkownikiem Disney Plus, przygotuj się na wiadomości, które mogą uderzyć w twoją kieszeń, ponieważ ogłosili znaczne podwyżki cen za swoje usługi. Ale udostępniają również opcje, które mogą wpłynąć na decyzję o subskrypcji.

Po rozmowie o zarobkach, podczas której omawiano mieszane wyniki, firma nie siedziała bezczynnie i podzieliła się swoimi planami podwyżki cen. Jeśli jesteś subskrybentem Disney Plus lub Hulu, oto co musisz wiedzieć:

Od 12 października cena planu Disney Plus bez reklam wzrośnie o 27%, z 10,99 USD do 13,99 USD miesięcznie (lub 139,99 USD rocznie).

Hulu ze swojej strony podniesie cenę swojego planu bez reklam o 20%, do 17,99 USD miesięcznie.

Jednak nadchodzi kilka wiadomości przyjaznych dla kieszeni. Ponieważ ceny planów z reklamami pozostaną takie same. Disney Plus i Hulu z reklamami będą nadal kosztować 7,99 USD miesięcznie.

Ale to nie wszystko.

Disney wypuścił nowy pakiet Premium Który łączy Disney Plus z Hulu bez reklam za 19,99 USD miesięcznie. Ten pakiet, który będzie dostępny od 6 września, może przynieść Ci niewielkie oszczędności, jeśli chcesz subskrybować obie usługi.

A co z fanami sportu? Usługa przesyłania strumieniowego transmisji sportowych na żywo ESPN + Disneya również otrzyma wzrost ceny do 10,99 USD miesięcznie (109,99 USD rocznie). Oto, jak będą wyglądać zaktualizowane ceny dla każdego planu subskrypcji w różnych usługach przesyłania strumieniowego:

  • Disney Plus z reklamami (cena bez zmian): 7,99 USD/miesiąc.
  • Disney Plus bez reklam: 13,99 USD miesięcznie (139,99 USD rocznie).
  • Hulu z reklamami (bez zmian): 7,99 USD miesięcznie (79,99 USD rocznie).
  • Hulu bez reklam: 17,99 USD miesięcznie.
  • Pakiet premium (Disney Plus bez reklam i bezpłatnie z Hulu): 19,99 USD miesięcznie.
  • + ESPN z reklamami: 10,99 USD miesięcznie (109,99 USD rocznie).
READ  wideo | Issa Vegas wita 2023 rok minispódniczką i ryzykownym dekoltem

W tej chwili stawki te znajdują się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dlatego cena platform streamingowych może się różnić w zależności od kraju, w którym się znajdujesz.

Oprócz tych zmian warto zauważyć, że Disney bada nowe strategie, aby kierować użytkowników do swoich planów wspieranych reklamami, które są utrzymywane po stałych cenach. Firma stara się wykorzystać krajobraz reklamy telewizyjnej, który okazuje się ważniejszy niż tradycyjna telewizja liniowa.

Ten wzrost cen nie jest pierwszym, jaki firma wdrożyła w usługach przesyłania strumieniowego.

Premiera filmu Disney+ w 2023 roku

Od czasu premiery w 2019 roku za 6,99 USD miesięcznie, Disney Plus odnotował dwie podwyżki cen w ciągu zaledwie dwóch lat. Teraz zbliża się do poziomu Netflixaktóry kosztuje 15,49 USD miesięcznie w abonamencie podstawowym.

Chociaż firma odnotowała spadek całkowitej liczby abonentów, koncentruje się na oferowaniu atrakcyjnych opcji i wartości swoim klientom. Pytanie brzmi… czy będziesz nadal subskrybować Disney Plus i/lub Hulu po nowych cenach? Czy warto tyle płacić, żeby oglądać wszystko od Marvela, Gwiezdnych Wojen czy Pixara? Ponieważ usługi przesyłania strumieniowego wciąż ewoluują, abonenci będą musieli podejmować bardziej selektywne decyzje, aby dostosować swoje budżety.

Aby uzyskać dostęp do tej platformy, możesz to zrobić za pomocą tego linku.