29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Manuel Turizo zrobi Wendy Guevarze niespodziankę na jej 30 urodziny

Manuel Turizo zrobi Wendy Guevarze niespodziankę na jej 30 urodziny

Mieszkańcy „La casa de los famosos México” dożywają swoich ostatnich dni na planie nagrania, choć głównym tematem rozmów był Wielki Finał w najbliższą niedzielę, 13 sierpnia, Wendy Guevara nigdy nie zapomina o świętowaniu swoich urodzin nr 30.

Może Ci się spodobać: Dziewczyna Wendy Guevary przygotowuje dla niej wielkie przyjęcie urodzinowe, kiedy wyjeżdża

W najbliższą sobotę 12 sierpnia o godz. influencerzy Będzie świętował kolejny rok swojego życia, tym razem inaczej, bo będzie w domu, w towarzystwie towarzyszy; Wszystko wskazuje jednak na to Guevara będzie miał wiele niespodzianek przez cały dzień.

Wendy Guevara będzie świętować swoje urodziny z Manuelem Turizo

Jest już kilku artystów, którzy wystąpili w „The House of Famous Mexico”, więc w tę sobotę Manuel Turizo mógłby wejść na forum, by zadowolić Wendy Guevara, która określiła się jako fanka kolumbijskiej piosenkarki.

poprzez transmisję na żywo, Cecilia Galliano zdradziła, że ​​napisy do „La bachata” będą świąteczną niespodzianką Z „La perdida”, która wyróżniła się w całym konkursie i jest obecnie jednym z faworytów do zdobycia nagrody w wysokości 4 milionów pesos.

„Kto będzie w sobotę? Manuel Turizo. Nie, nie pójdziemy na program w sobotę, ale Manuel tam będzie. W sobotę Manuel przychodzi tylko śpiewać dla chłopców.” – powiedział gospodarz programu.

Fani obu celebrytów z entuzjazmem zareagowali na tę wiadomość, biorąc pod uwagę to To może być jeden z najlepszych momentów pierwszego sezonu reality show; Zwłaszcza ze względu na emocje, jakie Wendy odczuwa po spotkaniu z jednym ze swoich idoli.