21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dennino, czarny charakter w Toluca;  Komisarz obraził się i zrobił mniej dla swoich kolegów

Dennino, czarny charakter w Toluca; Komisarz obraził się i zrobił mniej dla swoich kolegów

Daleko od jego najlepszych i pomaga świetna passa Pumy z dala od kłopotów, Juan Ignacio Denino Został zwolniony w ubiegłą niedzielę w wyniku frustracji i niemożności pokonania Toluca w Stadion Nemesio Diez Po obrażeniu komisarza Jose Odilon Trujillo Już w rządzie centralnym Cesar Ramos W końcu rządziła, czerwona kartka była nie do zarzucenia.

W trakcie meczu ten sam sprytny napastnik w pierwszych minutach dzięki dobrze wykonanej karze trafił do składu, ale potem przyszedł powrót zawodnika. demony Korzystając z przewagi liczebnej wynikającej z wydalenia Alan Muzo I Anioł GarciaA Argentyńczyk eksplodował i okazał desperację przez kilka potknięć.

Zarejestruj się mogę to wiedzieć dinino Wypowiedział głośne słowa do komisarza, gdy już po zakończeniu meczu był już za gwizdkiem, wysłuchał skarg, a scena została bardzo szczegółowo zrelacjonowana w zeznaniach sędziego.

„Co ty tu robisz, cholera… cholera…”, ustalono, że powiedział do organu MX Liga Gracz z Ameryki Południowej, który kilka sekund później wykonał gesty i oznaki niedowierzania, zaprzeczając przyczynie jego wydalenia.

Możesz być także zainteresowany: Ameryka: Santiago Solari pogratulował swoim graczom remisu z Lyonem

Napastnik również nieustannie kłócił się z kilkoma kolegami z drużyny przez cały mecz, zwłaszcza z niektórymi młodymi ludźmi, takimi jak Bloom Lyra I Marco Garcia Wymagane jest więcej „projektu”.

Według jednego ze źródeł twierdzą, że „kłócił się ze swoimi kolegami z klasy, zwłaszcza z młodzieżą, i próbował ich umniejszać. Chciał znaleźć winowajców i powiedział im, że muszą dać mu piłkę, a oni postawili dziura w nim… i tylko on uciekł.”

READ  Freeman i Dodgers zgadzają się na 6-letnią umowę