24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

FMF prosi o wsparcie dla uwolnienia Raula Jimeneza

Meksyk.

napastnik Wolverhampton, Raul Jimenez, nie odbył jeszcze lotu z Anglii, aby dołączyć do grona meksykańskiej drużyny narodowej Przed startem finałowego oktagonu CONCACAF w kierunku Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Meksyk zmierzy się z Jamajką Następnego września 2 września na stadionie Azteca i Jimenez jest jednym z 28 graczy powołanych do tego zobowiązaniaPodobnie jak poprzednie mecze Kostaryka i Panama Od 5 i 8 tego miesiąca.

Jednakże, Kilka dni temu Premier League potwierdziła, że ​​nie wypożyczy swoich piłkarzy Oglądaj wydarzenia podczas imprezy FIFA w krajach znajdujących się na Czerwonej Liście krajów.

ten Wielka Brytania uznała Meksyk za jeden z krajów zagrożonych ze względu na wzrost przypadków COVID-19. Dlatego gracze, którzy odwiedzają którykolwiek z krajów z tej listy, muszą poddać się kwarantannie przez co najmniej 10 dni, w tym czasie drużyny nie będą mogły liczyć na graczy.

W obliczu tego odrzucenia Meksykański Związek Piłki Nożnej poprosił FIFA i Concacaf o wsparcie Premier League dla wolnych graczy.

Raul nie wsiadł do samolotu, już poprosiliśmy o to Wilki, a FA odmówiło. Prosimy o wsparcie FIFA i Concacaf. Yon de Luisa, prezes FMexfoot, powiedział W.

To będzie W ciągu następnych kilku godzin ustalono status Jimeneza, a także wielu innych graczy z drużyn CONCACAF i CONMEBOL. Możesz nie widzieć aktywności w tym międzynarodowym oknie ze względu na ograniczenia zdrowotne.

krasnolud

READ  Dzisiejsze mecze: Meksyk - Szwecja: Podsumowanie, wyniki i gole meczu towarzyskiego przed Mistrzostwami Świata w Katarze 2022