18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Laporta gwarantuje dochód w wysokości 55 milionów dolarów na to szkolenie dzięki Neymar

Koniec problemów prawnych między drużyną a Brazylijczykiem zmniejsza rozważane wydatki z Camp Nou

Rada dyrektorów Barcelony, kierowana przez Joan Laporta, otrzymała 55 milionów euro dochodu na rok akademicki 2021-2022 Tworząc rezerwę (uwzględnioną w stratach w wysokości 481 mln USD w roku szkolnym 2020-2021) na potencjalne koszty procesu wszczętego z NeymarTo nic nie dało po osiągnięciu porozumienia między obiema stronami.

Potwierdza to portal „2Playbook”, z którego jasno wynika, że ​​z biur Camp Nou potwierdzono, że manewr ten był „wymagany przez prawo” i że nie było porozumienia z Neymarem przy rozliczeniach na sezon 2020-2021 zostały zamknięte 30 czerwca.

Porozumienie z byłym graczem Azulgraną zostało ogłoszone 26 lipca i spowodowało, że Neymar zrezygnował z roszczenia o 54 mln euro od Barcelony w zamian za zezwolenie klubowi na uzyskanie 16,7 mln euro. W sumie między Neymarem a Barceloną były cztery żądania.

Oprócz rezerwy na te pozwy, Laporta Council wykonała kolejną pracę o wartości około 45 milionów dolarów, aby przeprowadzić dwie otwarte inspekcje IRS. Wszystko, co nie musi korzystać z sumy tej kwoty, przejmie również dochód za bieżący cykl.

READ  Kto zmierzy się z Meksykiem w Katarze 2022: daty i godziny?