17 maja, 2024

Debiut Polski na Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej U-21 po pokonaniu Argentyny – El Sol de Leon

Żadnych większych problemów ani niepowodzeń, Polska wystartowała prawą nogą Zawiera Mistrzostwa Świata Siatkówka Kobiety poniżej 21 lat To było kontrowersyjne w Lyonie. Europejska seksteta swój pierwszy mecz rozstrzygnęła w trzech setach przeciwko Argentynie.

Subskrybuj nasze cyfrowe wydanie

Otwierając kurtynę na krainach butów, zespół europejski Pojawił się w Czerwona kopuła Bardziej asertywny w grze defensywnej, mocniejszy w scenach z Dominiką Persą jako głównym producentem. Polska pokonała rywali z Ameryki Południowej 25:17.

Przy pierwszym potrząśnięciu Argentyna odzyskała rozpęd w drugim secie Dalma Nicole Perez, która wyrównała na tablicy wyników, poprowadziła sekstetowy atak prowadzony przez Jakuba Głuzaszka, mimo że walczył o Was, dodając jednostki z piłkami w polskim obszarze, podobnie jak Avril Garcia. Ponownie wyrównaliśmy na 27-25.

To może Cię zainteresować: 15 drużyn „Guanajuas” zostało potwierdzonych na sezon 23-24 ligi TDP.

Próbując przedłużyć spotkanie, „Panderitas” otworzył trzeci odcinek kilka jednostek do przoduPolska nie była daleko w tyle i odpowiedziała solidnym murem, który zneutralizował kilka strzałów z Ameryki Południowej, błędy odbioru i serwisu, pozwalając Argentynie się wymknąć.Europejska drużyna zakończyła swój wynik 25-23Wyrównał zwycięstwo w dwóch setach.

Liderzy tego zaangażowania Dominika Piersala Wyprzedził Polskę z 14 punktami; Osiem ofensywnych i sześć defensywnych Natalia odmówiła Z 10. Był kapitanem drużyny argentyńskiej Dalma Perez z 16; 14 ataków, 1 blok i 1 serwis.

Wcześniej doszło do konfliktu między Kopułą Jarmarku serbski i chińskiZwycięska walka z reprezentantem regionu Południowego Zachodu Europy 26-24, 25-21 i 26-24.

Druga tura już w ten piątek Argentyna zmierzy się z Serbią o 11:00Kiedy Polska zmierzy się z Chinami o 14:00..