19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dana Paula: Kiedy wydałem ponad 700 euro na piżamę z powodu alkoholu | celebrytka | Meksyk | nnda nnlt | Sława

piosenkarka i aktorka Oprócz tego, że jest jedną z najpopularniejszych artystek w ostatnim czasie, zaskoczyła także tysiące fanów w wyniku pewnych decyzji, które podjęła w pewnym momencie swojego życia. Jeden z takich przypadków miał miejsce, gdy był wśród drinków i postanowił kupić coś drogiego w Londynie (Anglia).

więcej informacji: Dana Paula wykrzykuje całą imprezę „Chcę, żeby wszystko wróciło do normy” | Wideo

Rozmawiać o tym Mówi o jednej z wokalistek, która wolała dać z siebie wszystko podczas występów muzycznych, w których pokazuje swój wielki talent i widać jej kolorowe kostiumy, które nosi na każdym występie. W ten sposób stał się jedną z najbardziej lubianych postaci w serialu.

Ale artysta był także bohaterem niektórych wydarzeń, które wywołały niespodziankę wśród fanów i pytania ze strony innych.

więcej informacji: Danna Paola otrzymała pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19

Wszystko to po tym, jak piosenkarka niedawno ujawniła, że ​​kiedyś kupiła piżamę o wartości ponad 700 euro, równowartość 16 000 meksykańskich pesos, kiedy była pijana.

więcej informacji: Dana Paula i Alejandro Spitzer spotkali się ponownie po 21 latach występów w telenoweli „Rayito de luz”

Dana Paula i piżamy kosztujące ponad 700 euro

To sama piosenkarka, w rozmowie z Facundo dla „Los 40 Principales”, podała szczegóły tego dziwnego wydarzenia w Londynie.

Jak wspomniano wcześniej Stało się to, gdy była w Anglii i po tym, jak jej przyjaciele odmówili jej gdzieś towarzyszenia, tak jak była w Londynie, pojechała sama na West End, miasto w Anglii, które chcieli poznać.

„IAlbo pewnego dnia naprawdę upiłem się w Londynie i poszedłem zobaczyć Wicked, ponieważ zrobiłem Wicked, który chciałem zobaczyć na West Endzie. Więc moi przyjaciele, Dana, powiedzieli mi, że nie jedziemy, ponieważ odległość jest zbyt duża, a ja powiedziałem, że chcę się z nią zobaczyć, poszedłem sam. Fatalny błąd, bo widać, że Dana Paula wróciła do doświadczenia swojego życia”, Powiedziała.

READ  Oto przesłanie aniołów na każdy znak, aby znaleźć miłość od 18 do 24 marca

Dodaje, że był tam, kiedy mijał go od sklepu do sklepu, no cóż, chciał mieć swoją jedwabną piżamę.

„No cóż, przeszłam przez wszystkie sklepy i wydałam wszystko, co było dobre na sumienie. Chciałam więc piżamę, bo szukałam piżamy i powiedziałam, że chcę piżamy jedwabnej, podczas gdy moi znajomi (komórka) dzwonią do mnie daj im znać, gdzie byłem’, Notuję.

Sprzedawca odpowiedział, że piżama Shark, którą wybrała, kosztuje od 600 do 700 euro (14 000 do 16 000 meksykańskich pesos).

Nie stanowiło to problemu dla piosenkarza, który dostał go bez wahania. Po krótkim okresie Wskazuje, że jej przyjaciele sprawili, że zrozumiała, dlaczego i musiała zwrócić wszystko, co kupiła. Stamtąd znają ją jako „Pani rekina”.

Rzuciłem sobie butelkę wina i to wszystko dlatego, że byłem sam i mogłem. A kiedy przyjeżdżają moi przyjaciele, mówią mi: „Idź i zwróć wszystko, co kupiłem”.’, został skazany.

więcej informacji: Nicole Favre otworzy się przed Daną Paulą na koncercie w Meksyku