24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Juan Gabriel miał wypadek podczas trzęsienia ziemi? Potwierdza to Joaquín Muñoz w „Divo de Juárez”

Po 7 września ubiegłego roku Ziemią wstrząsnęło trzęsienie ziemi o sile 7,1 wywołane przez Joaquina Muñoza, jego bardzo bliskiego przyjaciela. Juan Gabriela, zapewnia, żeDivo de Juarez” Miałeś straszny wypadek, gdy byłeś w domu.

Tak jest, mimo że śmierć Tłumacz „Querida” cZ różnymi aktami zgonu w różnych mediach, były dyrektor „Guanga” pozostaje niezłomny na swoim stanowisku, że piosenkarz wciąż żyje i mieszka w Meksyku.

Aby sprawdzić, czy nadal żyje, kilka godzin temu Muñoz udostępnił na swoim oficjalnym koncie na Facebooku wiadomość wśród swoich obserwujących, w której stwierdził, że Alberto Aguilera Valades Był w niebezpieczeństwie i zgłosi swój stan zdrowia.

„Amores informuje cię, że Alberto powiedział mi, że po prostu zadrżał tam, gdzie jest i że prąd zgasł, próbował biec i zamilkł. Da Boże, nie przyjdzie mu to z żadnymi konsekwencjami. Opowiem ci o zdrowiu Alberta ”, pisze Muñoz na swoim koncie.

Co „stało się” z Juanem Gabrielem?

Kilka godzin później samozwańczy prawnik „Divo de Juárez” poinformował, że jak tylko otrzyma wyniki, powie im, ponieważ kiedy zaczął się trząść, zasilanie zgasło, a w chwili, gdy Juan Gabriel biegł, upadł i upadł. uderzył w głowę i inne części ciała.

„Jak powiedziałem ci zeszłej nocy, kiedy zaczęło się trząść, moc wygasła i Alberto wpadł do tej samej kabiny podczas joggingu i uderzył się w głowę i biodro, proszę cię o modlitwę, aby wszystko poszło dobrze, ponieważ Juan Gabriel pochodzi z Meksyku” Joaquin powiedział.

W komentarzach czytają kpiny i krytykę byłego asystenta, prosząc go o pocieszenie Juan Gabrielai inni, którzy poszli za nurtem, życzyli piosenkarzowi Chihuahua szybkiego powrotu do zdrowia.

Był też w porannym programie Hoi, że Joaquin muñoz Przedstawić również przekonujące dowody tego, co się z nim stałon przetłumaczone „dopóki cię nie poznałem”, z wiadomościami, które wysłał na swoją WhatsApp, chociaż było to kwestionowane, mieli już legendę”wysłano”, kwestionując autentyczność wiadomości.

READ  Tarot 2023: To są twoje przepowiednie na wtorek, 9 maja

Z informacjami medialnymi