18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

La casa de papel: Tokio, czy będzie to spin-off po zakończeniu serialu Netflix? | Urszula Corbero | Seria | Sława

Od premiery na NetflixieStała się jedną z najpopularniejszych serii na świecie. W każdym sezonie fani mają nadzieję, że ich ulubiona postać nie umrze, ale jeśli tak się stanie, mają nadzieję, że cudem przeżyje lub jakoś powróci.

pytania i odpowiedzi: Ile wiesz o „La casa de papel”?

Dlatego po tym, jak fani dowiedzieli się, że Tokio było „piątą jesienią”, wyznawcy wyjaśnili, że bardzo trudno jest, aby jego historia przybrała nieoczekiwany obrót ze względu na okoliczności jego śmierci, ale mają nadzieję, że pojawi się ponownie w niektórych retrospekcjach. w kolejnych rozdziałach.

Ale to nie wszystko, pojawił się również pomysł, że Tokio może powrócić w ramach programu ”Czy to naprawdę możliwe?

więcej informacji: Wyjaśnienie końca piątego sezonu „Papierowego domu”, część 1

Tokio zmarło pod koniec pierwszej części sezonu 5 „La casa de papel” (Zdjęcie: Netflix)

Tokio, czy będzie miał zamach stanu?

Już o tym myślałem, naprawdę. I może tak być, ponieważ myślę… kiedy przeczytałem scenariusze i zobaczyłem, dlaczego Tokio zakończyło się tak, jak się skończyło, również uznałem to za bardzo interesujące. Ponieważ wśród publiczności jest tak wiele nienawiści do tej postaci, pomyślałem, że to bardzo interesujące, że dała tej postaci możliwość wyjaśnienia i zrozumienia powodów tego wszystkiego.„Postęp W rozmowie z .

32-letnia aktorka zauważyła, że ​​wiedza o pochodzeniu swojej postaci pozwala na pełniejszą i bardziej dogłębną historię reszty serialu. „Myślę, że to bardzo piękna historia, a retrospekcje zawsze wnoszą do serialu dużo życia i myślę, że jest to również bardzo potrzebne w ostatnim sezonie, kiedy wszystko stało się ciemniejsze niż kiedykolwiek„on dodał.

Czy Ursula Corbero będzie częścią oddziału? "Kradzież pieniędzy"?  (Zdjęcie: Netflix)
Czy Ursula Corbero będzie częścią oddziału „La casa de papel”? (Zdjęcie: Netflix)

Czy chodzi o nauczyciela?

Dyrektor i producent wykonawczy Jesus Colmenar powiedział w czerwcu 2021 roku podczas : „Czy zrobimy dla profesora przypadkową robotę? Może, ale już istnieje . Jego historia, jego powody, jego sprawa… są już opowiedziane w La casa de papel. Wyskakujące okienka od bardzo drobnej postaci przyciągają dużo uwagi, działają i możesz stworzyć nową serię na podstawie jego historii”.

READ  Otto Sergio był jednym z pierwszych, którzy zauważyli, że Monica Ducetti jest chora: „Nigdy nie wyobrażałem sobie powagi”

Ze swojej strony Alex Pena dodał:Kiedy wykonujesz pracę epizodyczną, musi to dotyczyć zupełnie innego wszechświata i musisz skupić się gdzie indziej. Z jednej strony można zrobić spin-off wszystkich postaci w La casa de papel, bo wszyscy mają dość na serial, ale jednocześnie myślę On już opowiada swoje historie”.

A Jezus Colmenar kontynuował tymi słowami: „Tak więc odpowiedź brzmi tak [a un posible spin-off del Profesor]Ale to zależy”.

Czy profesor będzie bohaterem oddziału? "Kradzież pieniędzy"?  (Zdjęcie: Netflix)
Czy Profesor będzie epizodycznym bohaterem „Papierowego Domu”? (Zdjęcie: Netflix)