28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy jesteś w niebezpieczeństwie? Gospodarz „Venga la Alegría” pojawia się na sali operacyjnej i martwi swoich fanów

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Kierowca Horacio Villalobos Zrób niepokojący post w Instagram gdzie pojawia się w a sala operacyjna, ubrany w pelerynę, otoczony przez lekarzy i potwierdził, że niedługo będzie PracującyCo zaskoczyło jego zwolenników.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Prezenter programu chodź radość Wyjaśnił, że przeszedł badanie pionowy, aby zaradzić dyskomfortowi w Lędźwiowy który cierpiał przez lata, co uniemożliwiło mu pójście tego dnia do pracy.

Dziś nie pojechałem do Venga la Alegría, bo leczyli moje plecy, ale jestem już w domu, odpoczywam, a jutro wrócę do telewizji” – powiedział przez telefon aktor i producent.

Wśród procedur, które należało wykonać podczas tej wizyty u lekarza, m.in Rezonans magnetyczny Co wymaga od Horacio spokoju i czasu, ponieważ może to zająć od 20 minut do dwóch godzin, a jeśli zachodzi potrzeba powtórzenia badania, z powodu zamazanych obrazów pacjent powinien być dostępny.

Z komunikatem „przed operacją” i Wideo o nim ubranym w sukienkę w otoczeniu lekarzy i w czymś, co wydaje się być salą rewizyjną, był sposób, w jaki Horacio podzielił się swoją wizytą w klinice; Co zaniepokoiło jego zwolenników, bo aktor również potwierdził, że będzie pracował i dokończył zdanie:

Zobaczmy, jak odeszliśmy, życz mi powodzenia (życz mi powodzenia), a jeśli już mnie nie zobaczysz, ciesz się mną.”

Natychmiast koledzy z cechu i ich zwolennicy zareagowali na tę sytuację, przesyłając mu wiadomości o wsparciu i życzeniach za tę interwencję.

Mam nadzieję, że wszystko jest dla twojego dobra…”, napisał Patty ChaboyW odpowiedziach na post.

“Huracito, wszystko będzie dobrze! Tak bardzo cię kocham! Ciesz się znieczuleniem!” Przesłaniem aktorki było: Claudia Sylwia, który współpracował z Villalobos w czasie trwania programu Desde Gayola.

Szef kuchni życzył mu „najlepszego powrotu do zdrowia”. Betty Vazquez, między innymi komentarzami.

READ  Dziewczyna Juana Pablo Mediny jedzie na wakacje i zdradza swoje dni po tym, jak stracił nogę

Źródło: El Universal