28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gra w kałamarnicę: poznaj mroczną prawdę, którą ujawniasz o długach i sprzedaży organów

południowokoreańska seria Netflix “gra w kalmary” (“Squid Game”), która odniosła światowy sukces, a wśród wielu rzeczy, które fabuła przedstawia widzom “ujawnia fakt Społeczeństwokapitalista w kraju azjatyckim, według północnokoreańskiego portalu propagandowego Arirang Meari. Wśród różnych tematów przedstawionych w fabule jest również temat vJesteś członkiem Jako kolejny sposób na przetrwanie.

“gra w kalmary”Napisany i wyreżyserowany przez Hwang Dong-hyuka opowiada historię Seong Ji-hoona, mężczyzny w średnim wieku z Seulu, który posiada… Długi Kto zdecyduje się wziąć udział w przerażającym i tajemniczym konkursie, w którym może wygrać jeden zwycięzca nagroda milioner.

Seong Gi-hum, który jest w bankructwoJest hazardzistą, co powoduje, że ma bardzo wysokie długi, które skłaniają go do podpisania misji Członek wolontariusz z koreańską mafią Pieniądze, Aby to zrobić, podpisuje umowę cesji fizycznej dla uczelni i oko na spłatę długu.

Nielegalna praktyka w Korei Południowej

W innej scenie z “gra w kalmary”Podczas zbierania niektórych organów słyszy się, że połowa z nich została już sprzedana. Należy to zauważyć w Korea Południowa Sprzedaż narządów jest nielegalna, ponieważ prawo karze za ich kupowanie lub sprzedawanie.

Według danych z czerwca 2011 r., dostarczonych przez Polityk Lokalny Lee Nak-yeon Do tego dnia było 357 zgłoszeń wiadomości od ruch drogowy Online, aż 174 od poprzedniego roku. Statystyka Ostatnie doniesienia pokazują, że coraz więcej doniesień o nielegalnych wiadomościach w Internecie opublikował artykuł w Korea Times.

Chociaż seria Netflix Podobno udany spisek, w którym sprzedaż narządów jest kolejnym sposobem na przetrwanie, a nie odzwierciedleniem rzeczywistości w Korea Południowa, ale służy jako narzędzie do wyjaśnienia morał Za serią Netflix.

rzeczywistość społeczeństwa kapitalistycznego

Uważa się, że przyczyną serialu gra w kalmary Udaje się z widzami, ponieważ zagłębia się w rzeczywistość społeczeństwa kapitalistycznego i Korea Południowa”, jak stwierdzono w artykule opublikowanym przez Arirang Meri.

READ  Eduin Caz, przeszłość i teraźniejszość: obrazy zmian w życiu wokalisty z Grupo Firme | Meksyk | MX | celebrytka | Sława

Serial, który jest na najlepszej drodze do bycia najchętniej oglądanym do tej pory na platformie NetflixGraficznie ilustruje sytuację setek ludzi, którzy zostali zmuszeni do piekielnego życia Długi nie mogę tego znieść.”

Artykuł uważa, że ​​to Fikcja Uczy “nierównego społeczeństwa, w którym ludzie są traktowani jak figury szachowe” i twierdzi, że w sąsiednim kraju ” korupcja A lubieżne dranie są powszechne.

Arirang Meri jest znany z krytykowania różnych aspektów Społeczeństwo Na przykład Korea Południowa oskarżyła swój przemysł muzyczny o „niewolnictwo”. Artyści Stworzyć tak zwane gwiazdy K-Pop.