28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

BTS dziękuje ARMY za całe wsparcie podczas wyjścia do kina (wideo)

Popularna południowokoreańska grupa Kpop podziękowała swoim fanom za wsparcie, przygotowując harmonogram filmu. Poznaj wszystkie szczegóły.

w Korea Południowa Istnieją różne programy rozrywkowe, które nagradzają piosenki tygodnia promowane przez fanów artystów lub grup biorących udział w głosowaniu. W nich idole obiecują swoim fanom różne rzeczy, aby zachęcić ich do głosowania na nich i tym samym wygrywania w sondażach.

Podobnie jak wielu ich kolegów, członkowie bts Obiecali swoim fanom armia Zabierali ich do kina w ramach podziękowania za wygraną w jednym z tygodniowych wyborów.

Od czasu jego debiutu fani ARMY pokazali jego ogromną i gigantyczną lojalność i oddanie bangtan Ogromnie ich wspierają na listach przebojów i we wszystkich nagrodach za głosowanie. Oczywiście tym razem nie był wyjątkiem.

To było w 2015 roku, kiedy The Fantastic 4 został wydany i ARMY była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że lider BTS, RM, Brał udział w ścieżce dźwiękowej do wspomnianej taśmy. Nazwa piosenki ’Śliczny’.

Po świętowaniu przez swoich fanów, BTS wynajęli kino, w którym uczestniczyła duża liczba ARMYs i cieszyło się filmem razem z nimi. To jeden z najbliższych gestów, jakie członkowie BTS wykonali wobec swojego fandomu i na pewno pozostawił dobrą opowieść dla wszystkich, którzy dzielili pracę ze swoimi idolami.

READ  Anahi, załatwiłeś Barbarę de Rigel? Ma zawał w żołądku i kradnie westchnienia