2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mayrin Villanueva, 51 lat, nosi małą talię i młodzieńczą sukienkę za kolano

8 października aktorka Myrin Villanueva Swój 51. rok świętował w wielkim stylu i zrobił to z miłością swojego życia, która jest także aktorem Eduardo Santamarina I jego rodzina.

Czy to jest piękne? Myrin Była otoczona przez bliskich na wycieczce, podczas której wraz z rodziną dzieliła piękną scenerię Baja California przy pysznym posiłku i nie tylko. Czerwone wino.

Świętuj większe i piękniejsze

bohater opowieści Jeśli nam pozwolą Nowa telenowela, która będzie miała premierę w poniedziałek 11 października przez Signal gwiazdy Postanowił świętować swoje urodziny numer 51 W restauracji jego brata Alfredo Villanueva znajduje się w wyżej wymienionym kraju.

więcej niż 2 miliony obserwującychI Myrin Villanueva Udostępnij serię zdjęć z okazji jego urodzin numer 51Recenzje przyjaciół i fanów zgodziły się, że aktorka z każdym dniem wygląda ładniej.

To jest bohater Jeśli nam pozwolą Założyła młodzieńczą sukienkę w kratkę w pastelowych niebiesko-białych kolorach, z długimi rękawami, które połączyła z kowbojkami na wysokim obcasie i naturalną fryzurą z falami.

Coś, co przykuło uwagę Myrin Wspaniałe ciało, które aktorka jest nadal 51-letnią sąsiadką, bo nosi Minicentura Komu wielu pochlebiało.

„Każdy dzień jest piękniejszy”, „Zasługujesz na wszystko”, „Najpiękniejsze w Meksyku”, Oto kilka komentarzy, które można przeczytać w poście aktorki.

Zdjęcie: zrzut ekranu

READ  ecchi Mato Seihei no Slave ujawnia swój pierwszy zwiastun – Kudasai