18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Costco nie może się oprzeć Świętam Bożego Narodzenia i wpływa na swoich klientów

Costco nie może się oprzeć Świętam Bożego Narodzenia i wpływa na swoich klientów

  • Walmart to największa na świecie międzynarodowa firma zajmująca się supermarketami i dyskontami. Firma rozpoczęła działalność od jednego sklepu w 1962 roku w Rogers w stanie Arkansas (USA), gdzie obecnie znajduje się jej siedziba: Statista.

  • Oxxo Stores pozycjonuje się jako największa sieć sklepów wielobranżowych w Ameryce Łacińskiej.

  • Według DENUE 2022 detaliczny handel żywnością i artykułami spożywczymi zarejestrował w Meksyku około 987 tys. i 616 mln jednostek gospodarczych.

czas Boże NarodzenieWielkimi krokami zbliża się okres pełen tradycji, radości i świętowania. Co roku od końca listopada do początku styczniaUlice rozświetlają świąteczne iluminacje, sklepy wypełniają się dekoracjami, a świąteczna muzyka wypełnia powietrze. Oprócz znaczenia religijnego sezon ten stał się także ważnym czasem dla handlu, ponieważ ludzie szukają prezentów dla swoich bliskich i przygotowują się do uroczystości w gronie przyjaciół i rodziny.

Sklepy oferują specjalne rabaty, jarmarki bożonarodzeniowe ożywają, a domy dekorują się drzewkami i ozdobami.. Święta Bożego Narodzenia to także czas podsumowań minionego roku i wyczekiwania nadchodzącego roku.

Ze swojej strony hurtownie w Meksyk W ostatnich latach odnotowuje stały wzrost i stał się popularnym wyborem konsumentów oraz handlowcy chcący kupować produkty masowe po konkurencyjnych cenach. Według danych Narodowego Instytutu Statystyki i Geografii, w 2020 roku handel hurtowy odpowiadał za około 15,8 proc. PKB kraju.

Rosnące znaczenie gospodarcze hurtowni znalazło odzwierciedlenie we wzroście liczby placówek dedykowanych tej działalności. Duże miasta jak W Meksyku, Guadalajarze i Monterrey występuje duże zagęszczenie sklepów hurtowychW odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na niższe ceny i możliwości zakupów hurtowych.

Pod względem sprzedaży hurtownie utrzymywały stałą dynamikę wzrostu. Jak wynika z badań, które przeprowadził Krajowe Stowarzyszenie Domów Samoobsługowych i Towarowych (ANTAD), sprzedaż hurtowa wzrośnie o 9,6 proc. w 2021 r. w porównaniu do roku poprzedniego. Tendencję tę można przypisać rosnącej świadomości konsumentów i drobnych sprzedawców detalicznych na temat korzyści płynących z zakupu produktów hurtowo.

READ  Ethereum: jaka jest jego wartość rynkowa 2 maja?

pandemia COVID-19 Miało to wpływ także na wzrost sprzedaży w hurtowniach, gdyż wiele osób dążyło do maksymalizacji swojego budżetu.i zmniejsz częstotliwość zakupów. Konieczność zaopatrzenia się w artykuły pierwszej potrzeby w czasie kryzysu zwiększyła popyt na produkty w większych ilościach, na czym sklepy te skorzystały.

@clientescostcomexico Świąteczna Wioska Disneya zawitała już do Costco #Koszto #kosztcomexico #Disneya #Boże Narodzenie #Boże Narodzenie #Boże Narodzenie #spodenki #rolki #rozproszony #fyp #Kocham #morze ♬ oryginalny dźwięk – klient Costco Mexico

Ponadto ciągły wzrost, wspierany zwiększoną sprzedażą i zwiększonym popytem, ​​odzwierciedla znaczenie, jakie sklepy te odgrywają zarówno dla konsumentów końcowych, jak i drobnych sprzedawców detalicznych. Biorąc pod uwagę stale zmieniający się krajobraz konsumencki i gospodarczy, oczekuje się, że hurtownie będą nadal osiągać dobre wyniki kluczową rolę w meksykańskiej gospodarce.

Za pośrednictwem sieci społecznościowych klient Costco Okazało się, że w jednej ze spółek zależnych wspomnianej firmy istnieje już świąteczna wioska inspirowana każdą postacią Disneyapo tym jak największa firma szkoleniowa skończyła niedawno 100 lat.

Inne marki, które już wprowadzają na rynek produkty świąteczne, to Walmart, Liverpool, Sam’s Club i wiele innych, które chcą zaskoczyć Klient na wspomniany sezonKtóre jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Meksyku i niektórych częściach świata.

Czytaj teraz

Hej Costco, co powiesz na wydrukowanie większej liczby babeczek?

Prezenty świąteczne w październiku? Wskazówki Google dotyczące kampanii na koniec roku

Neuromarketing emocjonalny i empatia: jak tworzyć treści wirusowe?