3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Co Lucero powiedział o zalotach Michelle Curie i jego związku z Megars?

Lucero i Michelle Curie jako para (Zdjęcie: Instagram / @michel_kuri_s).

Zawsze świeża i szczęśliwa Lucero opowiadała o swoich zalotach z Michelle Curie i wykluczała jakiekolwiek zbliżenie z ojcem jej dzieci, Manuelem Mijaresem.

Kiedy widziano go na lotnisku w Meksyku, piosenkarza panna młoda Potwierdziła, że ​​jest bardziej niż kiedykolwiek zjednoczona ze swoim obecnym partnerem, meksykańskim biznesmenem i siostrzeńcem Carlosa Slima.

„Jestem taki szczęśliwy, super zakochany, moi szczęśliwi wieczni przyjaciele, jak mówimy”aka. odpowiedział Przyjaciel Ameryki.

Biorąc pod uwagę pogłoski, że może zerwać w miłości, Lucero stanowczo zareagował inaczej. „Jestem z nim bardzo zadowolona, ​​a on jest ze mną”., Korekta tłumacza piosenek takich jak Przetrwam.

Kontynuujemy razem bez żadnych zmian.”– podsumował Lucero w wywiadzie, wstępie do porannego programu Dziś.

Biznesmen Cory, Lucero i Carlos Slim (Zdjęcie: FILE).
Biznesmen Cory, Lucero i Carlos Slim (Zdjęcie: FILE).

Lucero ze zdziwieniem dowiaduje się, że pojawia się w Internecie jako jeden z najbogatszych meksykańskich celebrytów. Oprócz sukcesu piosenkarki, jej partner, Michelle Curie, jest jednym z najbardziej utytułowanych biznesmenów Slima.

„Jeśli nie, nie będę już pracował”Tłumacz przywilej miłości Duet z jej byłym mężem Mijarisem.

Kiedy i jak rozdzielili się Megaris i Lucero?

Bez wątpienia małżeństwo Mijares i Lucero było jednym z ulubieńców meksykańskiej publiczności. Byli nie tylko idealną parą, ale ciągle łączyli swoje muzyczne talenty.

Po 14 latach małżeństwa Mijares i Lucero ogłosili separację w 2011 roku. Wiadomość ta nie wywołała więcej niż plotek o przyczynach niezgody między nimi.

Lucero i Mijares (Zdjęcie: Twitter / @HogazaDeMijares)
Lucero i Mijares (Zdjęcie: Twitter / @HogazaDeMijares)

To był ten sam piosenkarz z kocham żołnierzaOh Megars, który wyjaśnił dylematy ich separacji. Wiele o dezintegracji wywołanej konfliktem zostało powiedziane, ale tak nie było. Meksykański piosenkarz podkreślał, że przez cały czas z Lucero, łącznie z rozwodem, był pełen szacunku i miłości.

Małżeństwo nie mogło przetrwać napiętych harmonogramów. Lucero i Mijares mają godną pozazdroszczenia karierę zawodową: tę samą, która skraca wolny czas i jako małżeństwo byliby małżeństwem.

READ  Sztab Jujutsu Kaisen skomentował swoje oczekiwania na drugi sezon - Kudasai

Ciągłe samotne podróże pary miały swoje konsekwencje dla małżeństwa. Mały proces timeshare zaczął je wysyłać, aż do dnia, w którym wszystko stało się nieodwracalne.

Megaris twierdzi, że pierwszą rzeczą, jaką zrobili przed nieuniknionym zerwaniem, było podzielenie pokoi w ich domu. Mimo to, w przeciwieństwie do innych małżonków, ich szacunek do siebie pozostał niezmieniony.

(Zdjęcie: gwiazdy)
(Zdjęcie: gwiazdy)

Inną rzeczą, którą można podziwiać w tej parze, jest to, że zawsze dawali pierwszeństwo swoim dzieciom: Manuelowi i Lusrito. Świadomość, że ich związek się skończył, nie wpłynęła na rodzinę, którą założyli podczas długiego małżeństwa.

Nawet gdy Lucero opuścił rodzinny dom, w którym mieszkał z Megarisem, postanowił jeszcze się nie zgubić, ponieważ nadal byli sąsiadami. Nie zrobił tego dla samego piosenkarza, ale aby być blisko swoich synów.

Z absolutnym szacunkiem i niekontrowersyjnymi wypowiedziami Mijares i Lucero wyglądali jak dojrzała para. Potrafią rozpoznać momenty, w których powinni być razem, jak wychowywanie dzieci, ale także doceniają indywidualność każdego z nich.

W miarę upływu czasu oboje zainteresowali się odbudową swojego życia miłosnego. Bez wpadania w kłopoty dla Lucero, Megars zakładał, że nie ma problemu z widywaniem swojego byłego z kimś innym.

Lucero i Mijares śpiewają ze swoją córką Lucerto (Zdjęcie: Instagram / @lucerito_mijares_hogaza).
Lucero i Mijares śpiewają ze swoją córką Lucerto (Zdjęcie: Instagram / @lucerito_mijares_hogaza).

„Kiedy kogoś kochasz, chcesz, aby był szczęśliwy”zestresowany piosenkarz kochać nas bardziej.

Czas sprawił, że spotkali się ponownie zawodowo. Lucero i Mijares są sędziami programu pretendentPrzestrzeń, w której opowiadają o swojej przeszłości jako małżonków.

To połączenie, które pojawiło się w serialu, doprowadziło do plotki, że para mogła mieć drugi wiatr. Lucero spotyka się obecnie z biznesmenem Michelem, który byłby zdruzgotany, gdyby plotka była prawdziwa.

Meksykański piosenkarz podkreślił jednak, że takie zachowania są częstsze u młodych i niedojrzałych par, ponieważ z Mijaresem przynosi ważne powinowactwo dla dobra swoich dzieci i na zasadzie szacunku.

READ  „Chodziłem szalony przez trzy dni”: Andres Garcia wyjawił, że przyjmuje fałszywe leki i potwierdził, że ma marskość wątroby

Czytaj: