1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przy basenie Lis Vega potwierdza, że ​​to idealny strój kąpielowy na upały

rozpoznany nie wega Nadal daje ludziom coś do rozmowy w sieciach społecznościowych. Urodzona na Kubie ma prawie 2 miliony obserwujących, których rozpieszcza sesjami zdjęciowymi, na których obnosi się ze swoją elegancką sylwetką i prezentuje stylizacje na każdy sezon.

Liz Vega pozuje. Źródło: Instagram @lisvegaoficial

nie wega Ma 45 lat, a ci, którzy śledzą jej karierę, przyjęli ją jako wzorzec mody i pielęgnacji ciała. Poza swoją artystyczną stroną jest wielką influencerką, której udało się zająć miejsce wśród najważniejszych i najbardziej poszukiwanych przez publiczność.

Udostępnij Les Vegę na Instagramie

Kubański artysta wie, jak zrewolucjonizować portale społecznościowe Swoimi publikacjami czyni to przy każdej okazji. W ten weekend na basenie Liz Vega zwróciła na siebie uwagę w stroju dobranym do tego, by wyróżniać się na słońcu i zrobiła to, jak zawsze, nie zaniedbując swojego wyczucia mody.

Liz Vega pozuje. Źródło: Instagram @lisvegaoficial

nie wega Miała na sobie idealny kostium kąpielowy na upały iw ciągu dwóch godzin miała ponad 3000 polubień. Jej zwolennicy pochwalili wybraną pomarańczową sukienkę, której detale w górnej części brzucha nadawały jej odrobinę glamour, do którego była przyzwyczajona.

Liz Vega pozuje. Źródło: Instagram @lisvegaoficial

„Kolejna niedziela bez ciebie, ale zawsze na mojej skórze, umyśle i duszy” – napisał obok zdjęć, które udostępnił na swoim koncie. Instagram. nie wega Po raz kolejny pojawiła się na platformie, a jej uroda i niezwykłe ciało zebrały pochwały internautów w postaci komentarzy, takich jak „piękno”, „boska bogini”, „droga liz”, „piękna”, „kobiecy urok” i „ Twoja uroda jest przepiękna”, m.in.

Czytaj

Lis Vega narzuca trend kolorowym topem

Pod prysznicem Lis Vega wyznacza trendy w oszałamiającej bieliźnie

READ  Ujawniają zdjęcia Octavio Ocaña zażywającego narkotyki (wideo)