19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Angela Aguilar chwyta sieci, projektując imponującą meksykańską sukienkę: ZDJĘCIE

Nie jest tajemnicą, że Angela, najmłodsza córka José Antonio Aguilara Jiméneza, lepiej znanego jako Dziecko Aguilar Pozycjonował się jako obietnica młodzieńczego talentu w regionalnej muzyce meksykańskiej, podobnie jak jego ojciec, który był również znany ze swojej muzyki na całym świecie, ponieważ dzięki swojej sukcesy Musicale zdołały przyciągnąć uwagę różnych zwolenników.

W tym sensie słynna kobieta niedawno podbiła masy po tym, jak wystąpiła na małym balu ze swoim bratem Leonardo Aguilarem i jego ojcem.e Pepe Aguilar z okazji świętowania Meksyk ostatni wrzesień 15 Dzień Niepodległości Meksyk.

Spuścizna młodej Angeli Aguilar

Pomimo tego, że jest młodą kobietą w wieku zaledwie 17 lat, Angela ujawniła, że ​​to jak życie drugim życiem, ponieważ z jednej strony są jej nastoletnie rutyny i zajęcia oraz studentZ drugiej strony żyje życiem sławy i sukcesu, które określają ją jako artystkę, która wchodzi w klasykę Ranchera, z której słyną kobiety tego typu, takie jak Walka w willi, Rossio Dorcal, Lola Beltran.

Warto zauważyć, że mniej niż Aguilar Przywołała swoje nazwisko, gdy była nominowana do Latin Grammy Najlepszy nowy artysta i najlepszy album Ranchero/ mariachi go album „Przede wszystkim jestem Meksykaninem”.

Angela Aguilar jest dumna z bycia Meksykanką

Oprócz tej niespodzianki na małym koncercie, który transmitował Serwis społecznościowy Facebook Nagłówek „Świętujemy Meksyk z Aguilarem”, najmłodszym członkiem dynastii Aguilar, wywołał spore poruszenie w mediach społecznościowych.

Dzieje się tak po opublikowaniu zdjęcia, które to pokazuje Młoda kobieta dumny od swoich korzeni, Bo zawsze widywano go w ubraniu Charakterystyka I kolory, które natychmiast potępiasz pochodzenie. Mimo bycia nastolatką radzi sobie z nowoczesnością nie rezygnując z muzyki gwara i tradycyjne.

przez twoje konto InstagramCórka Pepe Aguilara udostępniła jej zdjęcie, na którym dumnie ma na sobie jedną z obszernych sukienek. Wyróżniało się to haftowaniem kwiatów na czarnym tle; Jednak te kwiaty wyróżniały się tym, że były bardzo duże i kolorowe.

READ  Przy basenie Lis Vega potwierdza, że ​​to idealny strój kąpielowy na upały