6 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego prośba o pogrzeb Andrei Legarety stała się trendem w sieciach społecznościowych

Gospodarz złożył specjalne prośby o jej zdjęcie pogrzebowe: Instagram / @andrealegarreta

O Dwa miesiące po pierwszej rocznicy jego śmierci Z poprzedniego produktu firmy DziśI Magda RodriguezI Andrea Legarreta Został ustalony jako trend po tym, jak użytkownicy sieci społecznościowych szukali i komentowali uwagi zgłoszone przez gospodarza podczas porannego programu Twoje życzenia po jego śmierci.

w listopadzie 2020, Ten Nagła śmierć Magdy Rodriguez, co wywołało poruszenie wśród prezenterów programu, który wyprodukował. Andrea Legareta powiedziała, że ​​przemyślała swoje życie i mówiła o tym Z rodziną i przed dziennikarzami, którzy przeprowadzali z nią wywiady przed Televisą do porannego programu.

„Powiedzieliśmy to przy kilku okazjach, rozmawiając z naszą rodziną, Mamy wolę na długi czas. Ale właściwie to, co mówię moim córkom, to To, co musimy robić i myśleć, to żyć– powiedziała Andrea.

Andrea już sporządziła testament (Zdjęcie: Andrea Legarreta/Instagram)
Andrea już sporządziła testament (Zdjęcie: Andrea Legarreta/Instagram)

Chociaż Jego córki wciąż są nastolatkamiAndrea już z nimi rozmawiała Jak chciałbyś, aby odbył się Twój pogrzeb?, gdzie stwierdziła, że ​​chce uczęszczać tylko do kilku osób i że są jej najbliżej, poza tym aspiruje do Atmosfera radości na przyjęciu.

„Wiedzą, że poza nimi najbardziej kocham w życiu podróże, bo takie jest dla mnie życie, po prostu Magda Kochałem ją. Poznanie miejsc, pyszne jedzenie, poznawanie różnych kultur, zaskakujące na co dzień; Powiedziałem im: Jak wyjdę to wyjdę około 100, nie chcę nikogo zapraszać do mojego zdrowia, ale ponieważ nie zdecyduję, mówię im: Chcę, żeby nosiły białepowiedział kierowca.

Powiedział też, że już wie Jaką piosenkę chciałby pożegnać ze swoim pogrzebem?:

Fascynuje mnie piosenka mieszkałem w jednej republice. To jest żart Jemy życie i cieszymy się nimOto, co im powiedziałem: „Nosiłem to i to mnie bardzo cieszy”Bo musimy uczcić życie i przedostać się tutaj – przyznał kierowca.

Spikerka chce, aby na jej pogrzebie panowała atmosfera radości (Zdjęcie: Instagram / @andrealegarreta)
Prezenterka chce, aby na jej pogrzebie panowała atmosfera radości (Zdjęcie: Instagram / @andrealegarreta)

Andrea to powiedziała Jest całkowicie pozytywną osobąDlatego chcesz, aby uczestnicy pogrzebu byli szczęśliwi, że mogą tam być:

READ  Luis Miguel: Miliony nocy spędzone w luksusowym pokoju opłakującym Aracely Arámbula

„Czuję, że są ludzie, którzy przechodzą przez swoje życie, zmagają się z tym, stają się zgorzkniali, stykają się z negatywnością, Myślę, że musimy zdać sobie sprawę, że życie przechodzi przez trudne i trudne chwile, ale to na pewno też jego Wielkie chwile „Wiele osób na nas liczy” – powiedział Legarreta.

kilka godzin temu, Zdjęcie Andrei Escalony, który prowadzi również poranny program, który jest Córka zmarłego producentaPamiętał też swoją matkę prawie rok po jego śmierci, ponieważ wysłał wiadomość motywacyjną do swoich wyznawców, Wspomina trudny moment, jaki przeżył podczas swojej śmierci.

Andrea Escalona wspomina opłakiwanie śmierci matki (Zdjęcie: Instagram:andy_escalona)
Andrea Escalona wspomina opłakiwanie śmierci matki (Zdjęcie: Instagram:andy_escalona)

Do tych, którzy mają zły czas, że nie masz strat, że upadłeś tak mocno, że pomyślałeś: „Nie podniosę się z tego”. Karnety… Na szczęście lub niestety wszystko się dziejeNie wiem jak długo, nie zmuszaj się do niczego, obejmij swój proces i w naturalny sposób wyzdrowiejesz” – napisał prowadzący.

Uzdrowienie nie oznacza, że ​​wszystko wraca do „normalności”, to po prostu oznacza, że ​​budzisz się z zadrapaniem Niech Bóg błogosławi was nauką. Kiedy coś się stało mamo Myślałem, że już nigdy nie będę szczęśliwy, że będę żył niekompletnyAndrea podsumowała.

Czytaj: