2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chery, pojazdy przewożące kibiców w Katarze; spotkać ich

The Samochody Chirey łączą sport i piłkę nożną z różnymi aktywnościamiw tym przyjmowanie i transfer wszystkich przylotów na międzynarodowe lotnisko w Doha.

W poczekalni międzynarodowego lotniska Doha zorganizowano flotę recepcyjną Chirey Świadczenie usług transportowych dla delegatów, reporterów i kibiców Z różnych krajów podróżują do Kataru na mundial.

Można zobaczyć w mieście Doha Pokaz świetlny Chirey Oświetlenie Khalifa International Stadium i pochodnia, najwyższy budynek w Katarze.

Chirey pojawia się również w aktach Główne arterie miast i dzielnic handlowych osie Doha.

Również, Chirey przygotował szereg interaktywnych zajęćw tym TikTok Goal Challenge, które jest częścią programu Z Sherry With Love „WCWL”, w którym spodziewany jest udział tysięcy osób; Jest to konkurs z nagrodami specjalnymi. Również z Kataru będą przeprowadzane wywiady z wielkimi międzynarodowymi piłkarzami, a wszystko wydarzy się w Chirey.

Podczas Mistrzostw Świata Chirey będzie również prowadzić ogólnoświatowe działania sponsoringowe w piłce nożnej, sponsorować wydarzenia i wprowadzać na rynek Program przyszłych gwiazd futbolu Wspierać młodych ludzi, którzy marzą o zostaniu gwiazdami.

Chirey zrewolucjonizował rynek

Jako pierwsza chińska marka samochodowa, która rozpoczęła podróż w kierunku umiędzynarodowienia, Chirey jest nie tylko pierwszą firmą samochodową, która ma Roczny eksport ponad 200 tysięcy samochodówale również utrzymała wiodącą pozycję pod względem eksportu 19 kolejnych lat.

Do tej pory z ponad 10 milionów globalnych użytkowników, Produkty Chirey zostały wyeksportowane do ponad 80 krajów i regionów na całym świecie.

W szczególności on SUV TIGGO 8 PRO MAXWprowadzony w Katarze w marcu tego roku, osiągnął rekordowy udział w rynku na poziomie 45% i przez krótki czas zajmował drugie miejsce w swojej kategorii.

TIGGO 8 PRO MAX zdobył tytuł „Najmądrzejszy SUV” w Katarze, który został oceniony przez główne media branżowe jako „przynoszący nową rewolucję na rynku motoryzacyjnym”.

Sherry w Meksyku

Sherry Meksyk jest spółką zależną firmy zaangażowanej w wprowadzanie generacji rewolucyjnych pojazdów na rynek meksykański. Aby uzyskać więcej informacji na temat, możesz odwiedzić wiśnia.mx.

READ  17 de diciembre de 2021 Resultados de la Lotería Nacional: Sorteo 2708. Boletos