2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jakim typem samochodu jest „KN”? Tysiące mylą Kia w Google

Ludzie mylą logo Kia z nieistniejącą marką samochodu

„Czy ktoś słyszał o samochodach KM?”
obrazek: Silas Staines (Władze Palestyńskie)

Kia Odnowiony Jej motto to początek 2021 roku. Z nowymi produktami, takimi jak The K5 f EV6 firma chciała rozpocząć trzecią dekadę XXI wieku z nowym wizerunkiem marki. Logo marki wyszło z prostego koła z „KiaW środku do bardziej nowoczesnego, niemal abstrakcyjnego „KIA” ze wszystkimi połączonymi literami. Ale najwyraźniej ludzie nie czytają „KIA” patrząc na logo. Dane wyszukiwania Google pokazać Że około 30 000 osób każdego miesiąca szuka „KN”, ponieważ myślą, że tak mówi slogan.

To prowadzi dzieje się czas. Na początku mieliśmy lekkie zamieszanie w końcówce Latem 2021 roku, kiedy post na Reddit zapytał, czy „ktoś ma Słyszałem o samochodach ile? „.

Widziałem ich dwa razy w północnej Południowej Karolinie, za każdym razem W obu przypadkach na samochodowcach, w pobliżu portu wewnętrznego. sEdanis i SUV w neutralnych kolorachjak czerwony, szary lub czarny, Poza dużym srebrnym logo KM na plecach nie ma żadnych cech wyróżniających. Za każdym razem jechali na północ i wyglądali świeżo.

ludzie w uwagi zrobiony Poznaj użytkownika że te samochody W rzeczywistości były to Kia, a nie „KM”. Ponad rok później zamieszanie z logo nie ustępuje, docierając do tysięcy innych osób. Dane pokazują, że te Ludzie Znajdź markę online I zadaj ważne pytania, takie jak:

  • Co to jest emblemat samochodu KN?
  • kto robi samochód KN?
  • Czym są samochody KN?
  • Jaki samochód ma inicjały KN?

Nasi towarzysze Oni też mają zauważyłem Podobieństwo do logo Nine Inch Nails, szczególnie widoczne w lusterku wstecznym.

Zdjęcie artykułu zatytułowanego Dziesiątki tysięcy osób szukających & # 39;  KN & # 39;  w Google każdego miesiąca, odkąd Kia zmieniła swoje logo

obrazek: Kia

To tylko niektóre z rzeczywistych wyszukiwań, których ludzie szukają w Google. Myślę, że część winy może leżeć po stronie jednostek i Kia. Po pierwsze, rozumiem, dlaczego ludzie myślą, że logo Kia mówi „KN”. Dla mnie Połączenie wszystkich liter sprawia, że ​​wygląda to jak dwie litery, przy czym górna część litery K dotyka górnej części litery I, a następnie dolna część litery I dotyka pierwszej połowy litery A.i wskazany odtwarzacz CD . Ale z drugiej strony myślenie, że slogan mówi KN, nie ma większego sensu, ponieważ N byłoby bardzo szerokie, prawie do punktu V. Nikt, kogo znam, nie pisze N ​​w ten sposób.

W końcu to dobra wiadomość. dla kii. To wzbudziło zainteresowanie marką. Bałagan Do króliczej nory próbując dowiedzieć się, kto „sprawia, że ​​ten samochód KN” jeździ tylko ludźmi on jest nazywany Więcej o Kia i jej samochodach. Więc Całe to zamieszanie może zakończyć się sprzedażą większej liczby samochodów przez Kię za nieporozumienie.

READ  Cena dolara dzisiaj, 10 kwietnia: kurs wymiany w Hondurasie, Meksyku, Gwatemali, Nikaragui ...