21 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chapecoense. 5 lat samolotowej tragedii i koniec Ameryki Południowej

ten Wyłączone światła i silniki, Więc LaMia Lot 2933 Rozpoczął się jego swobodny upadek. On był 28 listopada 2016, z Lotnisko Vero Viru, Santa Cruz de la Sierra, Boliwia, kiedy lot czarterowy 2933 rozpoczął swoją podróż do Medellin w Kolumbii. Reprezentacja Brazylii Chapecoense był jednym cytat z historią Piłka nożna: Finał Pucharu Ameryki Południowej do którego nigdy nie dotarł.

pięć lat Oni już to przestali śmiertelna katastrofa lotnicza w którym 71 osób zginęłoI Tylko sześć może przetrwać: piłkarze teraz kontakt, epizod Follmanna I wnuk; Dziennikarz Rafael Hensel i członków załogi Ximena Suarez erwin Tomiri.

w 10:15 w nocy, Ten Lotnisko z rejestracją LMI2933 rozbił się w Cerro Gordo. Po serii dochodzeń uznano, że wypadek miał miejsce Spowodowane to było brakiem paliwa I decyzje kapitana Miguela Quiroga, który nigdy nie niepokoił Strażnicy sytuacja krytyczna Kto mieszkał w domku z powodu braku paliwa.

„Wektor, wektor!” Były to ostatnie słowa, jakie usłyszał kapitan. Katastrofa samolotu trwała kilka minut Potem się rozpada.

Skromny „Chapico”

ten Chapecoense Piłka nożna zaskoczona w Ameryce Południowej Stając się klubem o skromnym pochodzeniu o nazwie „Kopciuszek”. Drugi występ w NSOba Ameryka Południowa I zrobiłem to w edycji 2016 w którym został zainstalowany wraz z plikiem Powrót przeciwko Cuiabie z wynikiem 3-1.

ten Data Zacząłem pisać z ekscytujące mecze, Uratowane zwroty, gole i rzuty karneZabili jednego z wielkich Argentyny w Półfinały: San Lorenzo.

Dla mnie ostatniI Sporty narodowe Jego przeciwnik w uzgodnionej grze znajdował się w Medellín, mieście, do którego jeszcze nie dotarli Lotnisko ten który on się przeprowadził Dla wszystkich Przedsiębiorstwo upadło 17 kilometrów od lotniska Jose Maria Cordova w Medellin, W Cerro Gordo, wzgórzu znajdującym się w La Union.

Chapecoense cierpi tak samo, jak inne zespoły, które miały wypadek

od tego czasu bolesne wydarzenie, Ten Chapecoense już nigdy nie było takie samo. za maleje Od zespołu do Drugie B z Brazylii w 2019 roku, że to 2021 zacząłem od Powrót do Serii A. Jednak odrodzenie piłki po tym incydencie nie było możliwe od początku listopada Spadek potwierdzony ponownie w 2022 r. Po karierze, w której odniósł tylko jedno zwycięstwo, 12 remisów i 21 przegranych.

READ  To dziwne: epickie reakcje Rio Ferdinanda po golach Cristiano Ronaldo w meczu z Atalantą

To przypomina inne wyposażenie ten który Żyli w podobnych sytuacjach. Z tragicznymi wypadkami, które ostatecznie z oczywistych powodów zmniejszyły jego sportowe zachowanie.

Jeden przypadek był taki Manchester United, w Katastrofa lotnicza w Monachium. ten 6 lutego 1958Anglia wróciła z gry w ćwierćfinale Pucharu Europy przeciwko Red Star.

Transfer obejmował przystanek w Monachium. Na lotnisku pas startowy był oblodzony i wiały silne wiatry. Pilot dwukrotnie próbował wystartować, ale w trzecim nie był w stanie wystarczająco się wznieść Rozbił się o otaczającą ziemię. Całkowity, Zginęły 23 osoby, W tym ośmiu graczy Manchesteru United.

ten Katastrofa w Monachium zmieniła wszystko. O Charltonie Manchester United ponad dekadę. w W sezonie 1964-65 ponownie wygrali Premier League Powtórzyli się dwa lata później.

Kolejny to Turyn z Włoch. ten 4 maja 1949 a Samolot uderzył w ścianę oporową z bazylika supergaw Turynie we Włoszech. W tragedii zostały nagrane 31 zabitych: 18 graczy Torino (który był bazą włoskiej drużyny narodowej, która przygotowywała się do gry na mundialu 1950 w Brazylii), Pracownicy klubu, dziennikarze i personel pokładowy. Ten fakt został zapamiętany jako jedna z wielkich tragedii włoskiego i światowego futbolu.

w samą porę, Turyn To nie był tylko on Najlepszy zespół we Włoszech ale może jeden Jedna z najsilniejszych firm w Europie Wszyscy: Wygrywał sezony 1942-43 do 1948-49, co świadczy o jego świetnym poziomie.

z Turyn Nie Odchodził tylko cały klub W najlepszym momencie w swojej historii. nie zrobiony Również włoska drużyna, który składał się z dziesięciu graczy z graczy Torino. Tylko bramkarz był z Juventusu. Włochy chciały potwierdzić swoją wyższość w Mistrzostwa Świata 1950 Co nie było możliwe.

Ocaleni Chapecoense i upływ czasu

teraz kontakt, epizod Follmanna I wnuk bardzo Idą dalej swoim życiem. Rochelle dołączyła do América de Belo Horizonte w Serie A w maju ubiegłego roku. w tym samym miesiącu, Pozwała Chapecoense o szkody moralne, Spóźnione pensje, prawa do wizerunku i opóźnienia w uzyskaniu ubezpieczenia Katastrofa 2016.

READ  Przyszedł Benzema i pojawił się Mbappe: To jest lista historycznych strzelców francuskiej drużyny narodowej

ten gracz, lat 31, Skończył jako kapitan W kampanii, która dała im przydomek 2020 Klasa B Ten rok się skończył, ale Nieodnowiony z Chapecoense Następnie przyjąłem ofertę od Rejs, drużyna, którą później postanowił oddać sąsiedniej Ameryce, aby zagrała z brazylijską First Division, w której uplasowała się na dziesiątym miejscu.

dla tej części, Follmanna, kto jest Stracił nogę w wypadku, przeszedł na emeryturę piłka nożna i cieszenie się życiem z rodziną. wnuk wziąłem też droga na emeryturę wtedy w 2019 zadeklarował, że nie może iść dalej z takim bólem pozostawiony w następstwie wypadku.

nawet w, Uważano, że impreza pożegnalna, Ale piłkarz przekonywał, że Nie mogłem wytrzymać ani minuty na boisku. Brazylijczyk nie był w stanie ponownie oficjalnie zagrać po tym incydencie. Włóż dużo wysiłku Chapecoense Trzymał go w kampusie, ale uważał, że nie ma sensu kontynuować.