16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mazatlán FC „szuka graczy” do swojej drużyny z plakatem w kasie;  Udostępnione przez Salinasa Pliego – Fox Sports

Mazatlán FC „szuka graczy” do swojej drużyny z plakatem w kasie; Udostępnione przez Salinasa Pliego – Fox Sports

Jeśli ty lub twój przyjaciel pochodzicie z Sinaloa, chcecie zostać zawodowymi piłkarzami i marzycie o debiucie w pierwszej lidze, to może być okazja, której tak bardzo szukali, ponieważ Mazatlán FC „szuka piłkarzy z chęcią wygrywania” …a przynajmniej tak wynika z akt Plakat przyklejony do kasy biletowej Ze stadionu i to bardzo Ricardo Salinas Pliego udostępnił na ich portalach społecznościowych.

Z nowym trenerem w Apertura 2023 w osobie Hiszpana Ismaela Riscalvo, który będzie starał się uczynić Cañoneros konkurencyjną drużyną po zakończeniu poprzedniego semestru z zaledwie 7 punktami na 51 możliwych, we wtorek. Na froncie stadionu Kráken widniała karta „wybierania” graczychociaż inni zinterpretowali to jako twierdzenie fanów w obliczu słabych zgłoszonych wyników.

Polecamy: Nowa praca Marco Fabiana za 6 tysięcy pesos po opuszczeniu Mazatlan

Salinas Pliego publikuje: „Szukamy talentów z Sinaloa”

ze zwrotem: „Poszukiwani zwycięscy gracze. Znajdź wujka Richiego.”Ten fluorescencyjny żółty plakat pojawił się na fioletowych ścianach wejścia do budynku. Właściciel zespołu i właściciel Grupo Salinas powtórzyli tę „rekrutację”, potwierdzając na Twitterze, że jest gotów „zrekrutować talent z Sinaloan”, dodając śmiejący się emoji do swojego komentarza.

the Odpowiedzi na tego tweeta Powodem były skargi kibiców klubu Nigdy nie weszli do Liguilli i rozegrali tylko jeden RepasażInni przypominali mu o zniknięciu Monarcas Morelia, by zabrać go do Mazatlan, a byli i tacy, którzy twierdzili, że doszło do bankructwa przedsiębiorstw bankowych i komunikacyjnych należących do biznesmena.

Następny semestr zapowiada restrukturyzację całego zespołu Lighthouse Team, pamiętając, że jedną z głównych ofiar będzie Marco Fabian de la Mora, złoty medalista olimpijski z 2012 roku, który spędził noc w instytucji. przeciwnie, Pierwszym związanym wzmocnieniem jest Hugo Gonzalezbramkarz z doświadczeniem w takich klubach jak America czy Rayados.

Reprezentacja Meksyku zagra w Mazatlan

Mówiąc o Perle Pacyfiku, stadion Kráken po raz pierwszy otrzyma trójkolorową koszulkę Mecz towarzyski z Gwatemalą 7 czerwcachociaż widzowie narzekają na to, ponieważ Bilety oferują 150% wzrost Odnośnie cen rozdanych za finałowy pojedynek Ligi Narodów z Jamajką na Estadio Azteca na CDMX.

READ  wznowili! Fernando Hierro zwrócił się do komisji dyscyplinarnej o uchylenie kary dla Teby Sepúlvedy