2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carlos Acevedo spotyka Alexę i są identyczni

Zdjęcie Carlosa Acevedo w końcu się spotkałem Alexa CMBpodobny tiktoker | Zdjęcie: Instagram @clubsantos

Zdjęcie Carlosa AcevedoWreszcie poznał swoją „bliźniaczkę” Alexę Martinez, młodą kobietę z TikTok, która stała się wirusowa po przesłaniu filmu pokazującego jej uderzające podobieństwo do bramkarza Santos Laguna.

Alexa Martinez, znany jako Alexa CMB, jest tiktokerem Kalifornia Dolna Kto słynie z przesyłania wideo wskazującego na jej podobieństwo do bramkarza Klub Santos LagunaI Zdjęcie Carlosa Acevedo.

Trzy miesiące później, Prowincja Santos Modelo (TSM), siedziba zespołu Turion, Coahuila, odwiedził mnie Efekt znany jako „Brak AcevedyTym samym po raz pierwszy spotkał się z bramkarzem Lagunero na polu TSM.

pierwszy film . Alexa O 25-letnim bramkarzu był przed ostatnim pierwszym meczem pomiędzy Niebieski krzyż I Santos LagunaDrużyna Meksyku wygrała, co spowodowało interakcję miliona wyświetleń, a wirus rozprzestrzenił się w ciągu kilku godzin.

ten Klub Santos Spotkanie dwóch osobowości odbyło się na stadionie wojownicy, zauważając w sieciach społecznościowych: „Teraz wiesz, kim on jest. Zawsze przyjemnie jest otrzymywać niespodziewane wizyty w Territorio Guerrero!”

Przyjaźń między Alexą i Carlosem Acevedo

Alexa Sam to powiedział Zdjęcie Carlosa Acevedo Zadzwoniła do niej tak bardzo, że w czerwcu piłkarz wysłał jej podpisaną koszulkę.

Interakcje między Zdjęcie Carlosa Acevedo I Alexa Powtórzone po finale The Guardians 2021 | Zdjęcie: Instagram @alexacmp

„Ol, moja koszula spadła Zdjęcie Carlosa Acevedo. To jak przytulenie. Naprawdę dziękuję Club Santos i Acevedo za uczynienie tego najbardziej szalonym tygodniem w historii ”

Alexa CMB

Kim jest Alexa, bliźniaczka Carlosa Acevedo?

Poza podobieństwem między użytkownikiem mediów społecznościowych a bramkarzem, Alexa ma więcej niż 320 tys. Obserwujący w TIK Tok I 118 tys. zatrudnienie Instagram, gdzie publikuje zdjęcia swojego autorstwa, a także wspomnienia z podróży.

Alexa Jest znana swoim zwolennikom dzięki licznym filmom, które udostępnia grając na ukulele, chociaż jest najbardziej znana ze swojego futbolu i Zdjęcie Carlosa AcevedoPrzyznała, że ​​nie jest fanką sportu.

READ  Faitelson potwierdza, że ​​Cruz Azul podaruje „Tuce” kilka kaprysów z powodu braku podpisów