27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nahuel Guzman krzyczał do dziennikarzy podczas uroczystości Tigres

Nahuel Guzman krzyczał do dziennikarzy podczas uroczystości Tigres

Nahuel Guzman był ważnym czynnikiem tygrysy pozostanie Odpowiedni Od Clausury 2023, bo mimo, że wcześniej nie było na nią dużego popytu ChivasKiedy był potrzebny, stawał na wysokości zadania, więc wywiązywał się z zadaniadziewczyna„Z tymi z UANL.

Jednakże spór zawsze towarzyszy Pałeczkai ostatni ze względu na Chivas nie był wyjątekbo po zdobyciu mistrzostwa wdał się w kontrowersje.

Czy Nahuel pokłócił się z kilkoma reporterami?

W sieciach społecznościowych stało się rozproszony Wideo, na którym można obejrzeć bramkarza tygrysyNahuel Guzman, który zdobył koronę na stadionie Akron po tym, jak przegrał mecz Chivaswalcząc z wieloma reporterami.

W tej chwili nie było wiadomo, co to jest Powód do dyskusji Dla bramkarza pola karnego UANLKto po wrzaskach na dziennikarzy wrócił, by świętować ósmy puchar tygrysy.

O czym była dyskusja?

Karina HerreraReporter TUDNwyjaśnił, że walka z Nahuel Guzman Zaczął po tym, jak musiał wziąć dwóch graczy Mistrzowie dla twoich linków na żywo stacja telewizyjnaale po złożeniu wniosku do PałeczkaTo jest bez powodu. Dopóki nie zapytał mow ciszejAle piłkarz odmówił.

Jednakże „KształtyZdradził, że po nieporozumieniu argentyński bramkarz zgodził się być częścią łącznika z TUDN.

READ  Oświadczenie Messiego budzi niepokój Argentyńczyka po tym, jak po raz pierwszy od 9 lat opuścił giełdę – Fox Sports