15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były menedżer Chivas wysadził się przeciwko Ricardo Pelaezowi za jego rzekomą rezygnację, którą Amaury odrzucił

MX Liga

Były dyrektor sportowy w Guadalajara wyraził swoją opinię na temat komentarzy Pelaeza i przekonywał, że nie odszedł, ponieważ Amaury nie przyjął jego rezygnacji.

© Jam Media 2019, Jam Media MeksykChivas Show – Ricardo Pelaez

ostatni występ .e Ricardo Pelaez udzielający wywiadu z Davidem Medrano nie został dobrze przyjęty Całkowicie dla fanów i profesjonalistów, od tego czasu Były menedżer Chivas pojawił się w telewizji, by eksplodować przeciwko obecnemu menedżerowi Atletico Sports Po potwierdzeniu, że w pewnym momencie złożył rezygnację, ale nie został zaakceptowany przez prezydenta Amaury Vergarę.

Paco Gabriel de Anda, były piłkarz i były prezydent sportu Guadalajary w 2018 roku, Potwierdził, że Pelaez musiał opuścić zespół Rogblanco, aby potwierdzić swoje słowo, tak jak to zrobił, kiedy Zapowiedział, że opuści stado, jeśli Matias Almeida opuści siedzibę Rugiblanco.

kiedy rzucisz palenie. Nie wiedzieć, czy to akceptują, czy nie, jeśli chcesz odejść, odchodzisz. To tak jak w przypadku Ariela Holana w Lyonie, kiedy powiedział publicznie: „Już zrezygnowałem, ale mnie nie przyjęli”; Jeśli odchodzisz, odchodzisz”Analityk potwierdził teraz Picante Soccer.

Podczas kontrowersji z de Andą Alvaro Morales uznał, że obecny dyrektor sportowy Guadalajary nie został ocenionybo miał nawet do czynienia z założeniami właściciela zespołu, Oprócz niemożności osiągnięcia oczekiwanych rezultatów Chociaż na rynku są doświadczeni trenerzy.

„W czasach Pelaeza było czterech techników, w tym impozycja Michela Lenio. Traktowali Ricardo jak podłego pracownika, połknąłeś go, a oni ci powiedzieli: „Zamknij się, bo Leno jedzie”.. W przypadku Peláez chodzi już o Flaco Tena, Vuceticha, Michela Leaño, a teraz Ricardo CadenaKto został z nim, gdy pojawiły się opcje takie jak Riccardo Ferretti i Juan Renoso.

IMAGO 7

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Flock Passion umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafory możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Tigres i Monterrey, dwa miejsca, które udaremniają meksykańskie obietnice oczekiwania na Europę