25 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie wiem, czy znają wartość gry dla Chivasa”

Marco FabianPomocnik Mazatlan opowiadał o swoim czasie spędzonym z Chivasem i wyraził brak wiedzy, czy wszyscy gracze w obecnym składzie Flocka rozumieją zespół, w którym grają.

„Muszą mu nadać tę wartość, by reprezentował Fundację, nie wiem, czy znają wartość grania o nią chivaswcześniej mogło być inaczej, ale reprezentowanie tej instytucji to nie tylko rzecz” – powiedział Fabian PBS. TUDN.

Były zawodnik Chivas powiedział, że zwłaszcza młodzi ludzie, którzy właśnie zadebiutowali z Flockiem, nie mogą powiedzieć, że wszyscy naprawdę rozumieją, co to znaczy znaleźć się w drugiej najwyższej grupie zwycięzcy. MX Liga.

„Nie wiem, czy młodzi ludzie wiedzą, co to jest ’Bohater’To, co zrobili, aby stworzyć tę historię, musieliśmy żyć z wieloma z nich, a oni opowiadali nam historie, opowiadali nam różne rzeczy i wszystko, co robili, sprawiło, że skóra cierpła” – skomentował Marco Fabian.

Pomocnik Mazatlan wspominał o tym do czasu Matthias Almeida Wciąż są bohaterowie i dzisiejsza młodzież musi wchłonąć całą tę historię.

Według Fabiana młodzi ludzie wciąż nie wiedzą, co to znaczy być w stadzie

Możesz być również zainteresowany – Hugo Senchez eksplodował przed serią: „Wspaniałe zespoły potrzebują świetnych techników”

READ  Mistrzostwa Świata: amerykański dziennikarz sportowy Grant Wahl umiera po upadku na boisko podczas meczu Argentyna-Holandia.