15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gignac ujawnia oferty milionerów, które odrzucił za TigresMediotiotiempo

Meksyk /

Francuski Andre-Pierre Gignac Odważ się na kilka odkrywczych stwierdzeń na temat programuz krzesła na wzgórzuProwadzony przez słynnego komika Franco Escamillato jest gwiazda tygrysy Zadeklaruj sumy, którymi gardzę, aby tam zostać? Meksyk.

genialnyktóry dołączył do drużyny Cats w 2015 roku i od tego czasu zdobył cztery tytuły MX Ligaa Liga Mistrzów CONCACAF I osiągnięcie go jako najlepszego strzelca w historii tygrysywyróżnić dwa stany, Chiny s Królestwo Arabia Saudyjska.

drugie miejsce w Euro 2016 z Francja Zwrócił uwagę, że od tego czasu Chiny Przyszła atrakcyjna propozycja, ponieważ postawili ją na stole 18 milionów przez kilka sezonów.

Jeszcze bardziej ekscytująca była z ich strony oferta Arabów, którzy zaoferowali mu pensję w wysokości 10 milionów euro rocznie Na trzyletnim kontrakcie.

Mam ofertę z ChinA 18 milionów przez dwa lataA Trzy lata na Półwyspie Arabskim za 10 mln euro rocznie, netto, ale powiedziałem nie. Od razu, Chciałbym odnowić z Tigreschcę wcielić się w rolę ojca, z niesamowitą pasją, rywalizacją.

Arabski to nie KatarMieszkasz w akademiku z Europejczykami lub Amerykanami i bardzo trudno jest wyjechać, więc wybieram styl życiaPasja, dla mnie konkurencyjna liga, Gdzie kocham Liguillę?Uwielbiam ten turniej z play-offami”.

obecnie Otwarcie 2022 podrzędny MX LigaA genialny Zagrał sześć meczów, wszystkie jako debiutant, strzelił do tej pory trzy gole i odegrał kluczową rolę w ogólnym przywództwie tych w UANL.

Kim jest Andre-Pierre Gignac?

Wstęp Andre-Pierre Gignac urodzony w Martigues, Francja, 5 grudnia 1985 r.; Od najmłodszych lat pokazywał warunki do gry jako napastnik, dopóki nie był w stanie zadebiutować w Ligue 2 z Lorient.

może świecić Lorient To przyniosło mu konwersję do Tuluzajuż w najwyższej kategorii francuskiej piłki nożnej, zanim wskoczył do klubu, który kocha, był Olympique Marsylia.

READ  Ile zarabia zawodnik Liga MX Femenil? Najniższa i najwyższa pensja

twój pobyt w Marsylia Trwało to pięć lat, a potem zdecydowało się przyjąć ofertę tygrysyobraz, który poświęcił w MX Ligazabłyśnij w klubowe Mistrzostwa Świata kto to podbił? srebrna kula i Drugie miejsce.