3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bractwo gra przeciw młodym; Powoduje trwałe uszkodzenie mózgu

rytuał inicjacyjnyNa uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych nadal jest stały, czasem kończąc się tragedią; Jedną z nich jest następująca historia.

Danny Santoli, 19-letni student college’u, był taki Byli zastraszani, co doprowadziło do trwałego uszkodzenia mózgu Uniemożliwia poruszanie się lub rozmawianie.

Excelsior Digital zaleca: Rodzice zabierają chłopca na obrzezanie i kończy się uszkodzeniem mózgu

W filmie, który otrzymał ABC News Network Danny’ego można zobaczyć wraz z innymi studentami podczas obrzędów ukończenia szkoły na University of Missouri, wszyscy konsumują obfite ilości wódki i piwa podczas Nocy Przyrzeczenia Ujawnienia, jak nazywano ceremonię.

wiadomo, że Rytuał został odprawiony w październiku 2021 r. Ale jak dotąd ukazał się dramatyczny problem ze zdjęciami.

Po tym, jak z powodu alkoholu całkowicie stracił równowagę, pozostali współpracownicy zanoszą Danny’ego do pobliskiego samochodu.

Excelsior Digital zaleca: Łączą COVID-19 z uszkodzeniem mózgu: badanie naukowe

Niestety po drodze pijani młodzieńcy opuszczają Danny’ego, który upada na ziemię i uderza się go w głowę.

To, co wyglądało na typową imprezę studencką, pozostawiłoby Danny’ego z trwałym uszkodzeniem, a osiem miesięcy później młody człowiek nadal nie może się ruszać ani mówić.

Trochę Młodzi ludzie, którzy wzięli udział w imprezie Przyznają to Spróbuj zadzwonić pod numer 911 Ale biorąc pod uwagę dużą ilość alkoholu, który mieli, Żaden z nich nie był w stanie poprawnie wybrać numeru.

Rodzina Danny’ego domaga się teraz sprawiedliwości, a funkcjonariuszom partii grozi postępowanie karne.

Dane z lokalnych mediów wskazują, że od 2000 r. W rytuale zginęło co najmniej 65 uczniów tego typu we wspólnotach w Stanach Zjednoczonych.

Emp

READ  Aquamation: Jak działa ta metoda spalania?