30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Córka Billa Gatesa nie bez powodu nosi białe bikini; To są zdjęcia, które udostępnił

Młoda studentka opublikowała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, ubrana w białe bikini, protestując przeciwko możliwemu odwołaniu sprawy Roe v Wade, która zalegalizowała aborcję w Stanach Zjednoczonych w 1973 roku.

Zdjęcie nie zrobiłoby takiego wrażenia, gdyby nie fakt, że protestująca w białym bikini młoda studentka to 19-letnia tancerka Phoebe, najmłodsza córka Bill i Melinda Gatesktóry zrobił furorę po opublikowaniu zdjęcia, na którym notabene udało się zebrać ponad osiem tysięcy reakcji w ciągu zaledwie kilku godzin.

portale młodzieżowe Pojawia się w bikini, oparta o czarną ścianę z jakimś ozdobnym detalem w tle, z napisem „Moje ciało to moja decyzja” (Moje ciało to mój wybór).

kontrowersyjna decyzja

Student Uniwersytet Stanford Napisała w podpisie: „Nie wstydzę się swojego ciała i każę ci się zatrzymać.

Podczas gdy na drugim i trzecim zdjęciu Pokaż Phoebe Mapa Stanów Zjednoczonych oraz adresy e-mail dla osób szukających pomocy lub porady na temat procesu aborcji.

W zeszłym miesiącu wyciekł dokument sugerował, że Sąd Najwyższy Mogłoby to obalić przełomowe orzeczenie w sprawie praw reprodukcyjnych, które wywołało debatę na ten temat w kraju, a także wzbudziło obawy wśród grup feministycznych i społeczeństwa obywatelskiego, które popierają aborcję, i oczywiście tych, którzy popierają tę możliwość. Środki.

Czytaj:

Chcesz o coś zapytać Billa Gatesa? W ten sposób możesz to zrobić

Miliarderzy 2022: To najbogatsi ludzie na świecie

5 wskazówek od Billa Gatesa, jak poprawić swoje finanse osobiste

READ  Meksyk wspiera specjalną sesję Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych w sprawie Ukrainy