3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Barack Obama ponownie spotyka się z Jacobem Filadelfią: zrobili jedno z jego ulubionych zdjęć

Brak Obamabyły prezydent USA, spotkał się ponownie Yaaqoub Filadelfia, chłopak, którego zabrali ze sobą… Kino Ulubiony. Zdjęcie: Agencja France-Presse.

8 maja 2009 był kiedy Yaaqoub Zapytał 5-letni chłopiec Filadelfia Następnie Demokratyczny Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack ObamaJeśli ich zamki są takie same, fotograf celebrytów Pete Souza uchwycił jeden z… Kino Polityczny faworyt.

13 lat po pocztówce, Barack Obama Wspomniał na Twitterze, że prawie ją poznał Yaaqoub Filadelfia, która niedawno ukończyła szkołę średnią:

Yaaqoub Philadelphia miała pięć lat, kiedy odwiedziła Gabinet Owalny i zapytała, czy jej włosy są takie same jak moje. zrób jedną z moich Kino Ulubiony: Przypomnienie o sile dostrzegania siebie w swoich przywódcach. Dziś kończy liceum! „

jeden z Kino Ulubiony

W wirtualnym spotkaniu Yaaqoub Filadelfia poinformowała byłego prezydenta Baracka Obama:

„Pamiętam, że powiedziała mi, że następnym razem, gdy się spotkamy, jej włosy będą siwe”..

Brak Obama Ma to i więcej w swoim biurze Kino jego zarządzania; Yaaqoub Filadelfia była w Białym Domu Ponieważ jego ojcu towarzyszył marynarz, który służył w biurze Homeland Security: Czy twoje włosy są takie same jak moje? Były prezydent przypomniał to pytanie.

Dla społeczności afroamerykańskiej zdjęcia Pete’a Souzy stały się odzwierciedleniem postępu w zakresie praw obywatelskich; po pytaniu Yaaqoub Filadelfia, Barack Obama I powiedział do chłopca: Cóż, chcesz popatrzeć i zbadać?

Obama s Yaaqoub

Następnie Braak Obama zapytać się Jak chłopak myślał o swoich włosach: „Tak, myślę, że są o wiele ładniejsze Ode mnie”. Cały ten kontekst sprawił, że był to jeden z Kino Faworyci Demokraty, który twierdzi, że zdjęcie daje mu „nadzieję”.

READ  Zełenski: „Aby naprawdę pomóc Ukrainie, nie trzeba dalej rozmawiać o datach rzekomej inwazji”