3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ubity w Teksasie. Napastnik groził, że postrzeli i zgwałci w mediach społecznościowych

Waszyngton. – napastnik szkoły Teksas który zabił 19 dzieci i dwoje nauczycieli, Salvador Ramoskilkakrotnie groził na portalach społecznościowych, że go popełni Strzelanie i gwałcenie dziewczynale większość użytkowników nie zwracała na to większej uwagi, uważając to za niewiarygodne.

Amerykańskie media lubią The Washington Post, Fox News lub CNN W sobotę opublikowano referencje od kilkudziesięciu użytkowników sieci społecznościowych, zwłaszcza z sieci wideo na żywo Yubo, która opisała Ramos, 18 lat, Zwykle agresywny i niebezpieczny, zwłaszcza wobec kobiet.

Wszyscy ci świadkowie to nastolatkowie, główna publiczność Yubo, i wyjaśnili, że niektórzy użytkownicy sieci społecznościowych żartobliwie odnosili się do Ramosa przed incydentem jako „Napastnik szkoły Yubo”, ze względu na jego ponurą sytuację i brutalne komentarze.

Przeczytaj także: Ospa małp: pierwszy potwierdzony przypadek w Meksyku

Jednak wielu internautów zdecydowało się nie zgłaszać go, uważając, że jego słowa nie były zgodne ze słowami innych nastoletnich użytkowników sieci, i dlatego uważało go za wyjątkowo niewiarygodnego.

Chociaż niektórzy użytkownicy zgłaszali Yubo groźby Ramosa, jego konto pozostało otwarte.
Yubo ma około 60 milionów użytkowników na całym świecie, prawie wszyscy mają mniej niż 25 lat, a wielu z nich to nastolatki.

We wtorek, w dniu strzelaniny, Ramos wysłał prywatną wiadomość do znajomego na Facebooku, informując go, że zamierza zastrzelić swoją babcię; Później dał jasno do zrozumienia, że ​​już to zrobił, a w trzecim zapowiedział, że zamierza rozstrzelać szkołę, a wszystko to za mniej niż pół godziny.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasz newsletter bezpośrednio na e-mail o dzisiejszych wiadomościach, opiniach, planach weekendowych, Katarze 2022 i wielu innych opcjach.

cls