27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Annabel Hernandez odpowiedziała Andresowi Garcii: „Trzymam każde moje słowo”

Odpowiedź dziennikarza na komentarze Andresa Garcii (Zdj.: Cuartoscuro/EFE)

Od czasu publikacji książki Emma i inne narkotykowe kobiety W grudniu ubiegłego roku dziennikarz i autor tej samej książki, Annabel Hernandez, był celem mediów, a także był przedmiotem ostrej krytyki ze strony Różne osobistości z branży rozrywkowej w Meksyku Ze względu na ujawnienia, które są czytane między jego stronami.

Galilea Montejo, Sergio Mayer, Ninel Conde, Joan Sebastian To tylko niektóre z nazwisk wymienionych przez dziennikarza, który rzekomo ma powiązania z przywódcami organizacji przestępczych w kraju. Jednak nie tylko te wymienione zostały w książce.

Ostatnio aktor Andres Garcia Poinformował, że złoży pozew przeciwko Annabel Hernandez. W tej wiadomości tłumacz Pedro Navaga Obrażał dziennikarza na różne sposoby i zapewniał, że wie więcej niż przemytnik narkotykówZaznaczył jednak, że nie zarabia na nich pieniędzy.

"Emma i inne narkotykowe kobiety" Ujawnianie rzekomego związku między różnymi postaciami rozrywkowymi w kraju z członkami organizacji przestępczych (Zdjęcie: Amazon)
„Emma and the Other Drug Women” ujawniła rzekomy związek między różnymi postaciami rozrywkowymi w kraju a członkami organizacji przestępczych (Zdj .: Amazon)

W rozmowie z VIIIAnnabel Hernandez odpowiedziała na komentarze aktora i Zapewnił, że w jego pracy nie ma wzmianki o tym, że Garcia prowadził jakąkolwiek działalność gospodarczą lub Z którymkolwiek z prezydentów, o których rozmawialiśmy.

Nie ma ani jednej linii, która by na to wskazywała. Moje świadectwo mówi: „Poszedł i zobaczył tam rodzinę Beltran Leiva z Andresem Garcią w jego domu w Acapulco na cieście a la Cuesta”, i tak się stało Andres Garcia poprawił się w wielu innych wywiadach. Z drugiej strony wyobraża sobie, że w książce jest wers, który mówi, że świadek jest o nim, albo że ja piszę, że był wspólnikiem lub otrzymał pieniądze od handlarzy narkotyków, To tylko w jego umyśle, podkreślił autor.

Jak wspomniano, że dlaA reakcja Andresa Garcii była zaskoczonaGdzie powiedział, że w ich pozycji jest „nienormalność”. Mimo ostrego przesłania aktora dziennikarz był spokojny.

Wspominał o tym dziennikarz "Zachowuje każde słowo (zdjęcie: EFE)
Dziennikarka stwierdziła, że ​​„popiera każde ze swoich słów (zdjęcie: EFE).

Noszę zarówno słowa, jak i słowa, które napisałem o aktorze Andresie Garcia. Nie ma wątpliwości co napisałam, nie tylko z powodu Widział to, widział wydarzenia na własne oczy, ale dlatego, że sam aktor po ukazaniu się książki udzielił kilku wywiadów, w których Powiedział: Tak, zgadza się, znałem ich wszystkich, byli moimi przyjaciółmi.Opisał je zgodnie z własnym doświadczeniem.

READ  „Cobra Kai”: Netflix wznawia serial na piąty sezon – aktualności z serialu

9 stycznia za pośrednictwem swojego kanału noszącego jego imię youtube, bohater opowieści ciało pożądania Udostępnij film z tytułem List do Annabel Hernandez. We wspomnianym materiale audiowizualnym jest to potwierdzone Jest najbardziej znanym aktorem na kontynencie I że dziennikarz Korzyści aby przyciągnąć uwagę.

„Muszę odpowiedzieć dziennikarzowi, Płyta prasowa, kretyn i wspinacz, że zaczął mówić nieprawdziwe rzeczy i że będzie musiał je sprawdzić, ponieważ pozwę ją. Pozwolił sobie na luksus powiedzenia tego Jestem członkiem Narcos. „Narcos jest jego matką, a jego matka jest chingadą*, może nazywać ich przemytnikami narkotyków” – powiedział aktor.

Aktor potwierdził, że Annabel Hernandez stara się utrzymać swoją sławę (Zdjęcie: zrzut ekranu)
Aktor potwierdził, że Annabel Hernandez stara się utrzymać swoją sławę (Zdjęcie: zrzut ekranu)

dominikański Potwierdził swoją przyjaźń z Arturo Beltranem Leiva, znany również jako Broda, zaprzeczając, że się spotkał Joaquin Guzman Loera, znany jako El Chapo.

„Mówisz w swojej obrzydliwej książce, że byłem wspólnikiem i zarabiałem z szefami, i tak jak powiedziałem, znam prawie wszystkich z nich, a niektórzy są milsi i milsi od niej, ale tam, że z nimi zarabiałem, i że je sprawdzam, Będzie musiała to udowodnić sędziemu, bo zamierzam ją pozwać. Nie może mówić dupki, żeby stać się sławnym (…) To karaluch” – powiedział bohater do ciebie lub do nikogo.

Czytaj: