25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Brazylijska modelka Valentina Boscardine umiera na koronawirusa. miałem 18 lat

Walentyna Bouscardin Z 18 lat Był na fali i był gotowy do zrobienia kariera międzynarodowa. Model został uodporniony dwiema dawkami szczepionki przeciwko COVID-19, ale nadal

on umarł
na tę chorobę.

Wirus Corona pochłonął kolejną ofiarę, córkę brazylijskiej modelki i bizneswoman Marcia Boscardin, Valentina, która zmarła w ten weekend po zakrzepie krwi podczas infekcji.

Za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych matka dziewczynki udostępniła tekst, w którym przyjaciel rodziny opowiada o śmierci Walentyny, mówiąc o tym przed chorobą. byłem w dobrym zdrowiu Otrzymał już dwie dawki szczepionki.

Może Cię zainteresować:

Matti Alvarez ujawnia swoją ulubioną gwiazdę, która wygrała Exatlón: ALL STAR.

Matka Walentyny wysłała emocjonalny list pożegnalny

Brazylijskie media podały, że zaszczepiona dziewczyna straciła życie 9 stycznia. Jej matka ujawniła tragiczną wiadomość o śmierci córki w niedzielę wieczorem za pośrednictwem A Post na Instagramie.

„Z wielkim bólem żegnam miłość mojego życia. Żegnam, Valentina Boscardine MendesNiech Bóg przyjmie cię z otwartymi ramionami. Milczę, moja córko, zawsze będę cię kochać. Anioł wstępuje do nieba” – napisał w komentarzu.

Wiele brazylijskich celebrytów złożyło hołd Valentinie, w tym byłej modelce i bizneswoman słodki Pinero, Christiana Oliveira, Adrien Galisto, Monica Carvalho, między innymi, umieścili swoje kondolencje na portalach społecznościowych.

Należy zauważyć, że 18-latka była w dobrym zdrowiu i nie miała żadnych ukrytych problemów zdrowotnych, jak twierdzi jej matka w swoim emocjonalnym liście pożegnalnym. Model rósł i był gotowy do rozpoczęcia międzynarodowej kariery na wybiegu.

Możesz być zainteresowanym także tym:

Zdjęcie Cynthii Rodríguez na Instagramie powoduje „bitwę” między jej przyjaciółmi.

READ  Isa Gonzalez wspominała Octavio Okana na jego urodziny: „Napełnia mnie smutkiem i nadal nie mogę tego pojąć”.