28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Impreza w Barcelonie!  Shakira i Lewis Hamilton towarzyszyli Neymarowi i Mbappe (wideo) – Fox Sports

Impreza w Barcelonie! Shakira i Lewis Hamilton towarzyszyli Neymarowi i Mbappe (wideo) – Fox Sports

Shakira I Lewis hamilton Trwają od czasu, gdy piosenkarz został zauważony z pilotem w restauracji w Miami. Później pływał jachtem z siedmiokrotnym mistrzem Formuły 1 i później Był gościem VIP Mercedesa podczas Grand Prix Hiszpanii. Teraz zostali przyłapani w nocnym klubie w Barcelonie Neymara I Kyliana MbappeGwiazdy Paris Saint-Germain.

the Plotki o możliwym związku Pomiędzy nimi rośnie coraz bardziej. Będzie kwestią czekania na Grand Prix Kanady, aby zobaczyć, czy Kolumbijczyk jest brany pod uwagę przez Brytyjczyków.

Możesz być zainteresowany: Wideo: Shakira odwiedziła Lewisa Hamiltona! Piosenkarz był w bagażniku Mercedesa podczas Grand Prix Hiszpanii

Shakira i Hamilton świętują w Barcelonie!

Shakira I Lewis hamilton Zostali złapani w klubie nocnym w Barcelonie z Neymara I Kyliana Mbappe Po udziale w Grand Prix Hiszpanii. Brytyjski kierowca i siedmiokrotny mistrz Formuły 1 zdobył przekonujące miejsce na podium Jest drugi po Maxie Verstappenie.

Neymar i Mbappe idą w ślady Shakiry i Lewisa Hamiltona

Gwiazdy Paris Saint-Germain były obecne na Grand Prix Hiszpanii Aby obejrzeć wyścig na torze Circuit de Barcelona w Montmelo. dużo Neymara Jak Kyliana Mbappe Zostali przyłapani od samego początku na spacerowaniu i robieniu zdjęć. pojawił się później Shakira W boksie Mercedesa do obejrzenia z innej platformy Lewis hamilton w Formule 1.

Choć wydaje się, że Brazylijczyk ma półtorej stopy od Paris Saint-Germain, Francuz nadal będzie jednym z liderów, aby poprowadzić paryski projekt i zdobyć długo oczekiwane mistrzostwo Ligi Mistrzów.

Zobacz więcej: Zjedli obiad w Barcelonie! Ujawniają zdjęcie Lewisa Hamiltona i Shakiry w restauracji po wiadomości od Kolumbijczyka