28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Livia Brito bawi się piaskiem i przyciąga wzrok

Liwia Brito Cieszy się w pełni wakacjami na plaży i ma dwa zdjęcia zrobione w białym fartuchu, które pokazują jej kształty podczas zabawy na piasku.

ten „aktorka telewizyjna„, Liwia BritoNa nowym kręgu zdjęć z plaży pojawia się, bawiąc się na piasku, podczas gdy jej niezwykłe kształty wystają spod długiego białego płaszcza, którego używała jako dopełnienie stroju plażowego.

W czarnych okularach, które zasłaniały mu oczy przed palącymi promieniami słońca, Liwia BritoZmarnowała uśmiechy pokazujące jej szczęście, gdy przebrała się na środku morza w biały dwuczęściowy kostium, który można było zobaczyć pod jej kostiumem kąpielowym i prawie dotykając jej stóp.

„Ucieczka i radość na plaży to to, co lubię najbardziej w moim życiu… Nigdy nie trać swojego wewnętrznego dziecka i nigdy nie przestawaj cieszyć się każdą chwilą, jaką daje nam życie, moje dzieci. Co lubisz robić na plaży? ” #liviabrito #beach #słońce #piasek # morze # zabawa # wakacje.

Czyta się w opisie aktorki ”bezduszny”, udana produkcja José Alberto „El Guero” Castro, który wystąpił w roli „Fernanda Linares”.

DA CLIC tutaj aby wyświetlić obraz.

Livia Britto pokazuje krągłości w białym płaszczu plażowym. Zdjęcie: przechwytywanie na Instagramie

ten „Gwiazdy na Instagramie”, która zyskała coraz większą popularność i zdobyła coraz więcej serc dzięki swojej powtarzającej się treści, dotarła do prawie 7 milionów użytkowników, a 6, 8 milionów śledzi ich każdy ruch.

Tłumaczka wspomniana przez Fernandę Sandoval, bohaterkę, z którą po raz pierwszy pojawiła się w powieści.kocham zwycięstwo”, udostępnił zdjęcia 15 godzin temu swojej lojalnej społeczności „aLIVIAnados”, zadzwonił również do swoich fanów, którzy nie wahali się odpowiadać na posty, w których zebrał łącznie 231.014 lajków.

35-letnia słynna dziewczyna, urodzona 21 lipca 1986 roku, Livia Brito Pestana, wydobyła swoje wewnętrzne dziecko i na wielu pocztówkach bawiła się piaskiem i jak opisuje, jest to jej sposób na cieszenie się jednym z jej ulubionych miejsca, w których wielokrotnie uciekał.

W ostatnich dniach 2021 r. ”Rina D Tik TokUdokumentowała swoją podróż do wybrzeży Xcaret, zgodnie z serią filmów, które udostępniła w swoich historiach i gdzie pojawiła się z Mariano Martinez, jej partnerem i osobistym trenerem.

Począwszy od 2022 roku córka aktora Rolando Brito i Gertrudis Pestana nadal dzieli chwile rajskich miejsc docelowych, więc prawdopodobnie pochodzi z Ciégo de Ávila na Kubie, a to miejsce będzie jednym z jej ulubionych.

Pure Beauty, kolega i współproducent skomentował verojaspeado towarzyszące innym publikacjom.

Czy to nie fajne?

Lubię widzieć Cię szczęśliwą, cieszyć się życiem jak piosenka: w morzu życie jest najwspanialszym błogosławieństwem serca Zasługujesz na wszystko co najlepsze Dbaj o siebie,

Pozdrowienia, niech żyje piękna Jose Olivares,

niesamowite ciało,

Piękna syrena, którą nadal cieszysz się, aby się zrelaksować, uciec od codzienności i nabrać sił.

Pozdrowienia, niech żyje piękny Jose Olivares

Czasami po prostu musisz cieszyć się tym, kim jesteśmy, co robimy i co mamy. Pozdrowienia, mój przyjacielu.

Piękno kobiety to MUI Bella, prawdziwa księżniczka.

Liwio jesteś kobietą w ciele bogini, twoja uroda jest boska, poza tym masz wielką charyzmę, jesteś też bardzo inteligentną kobietą, jesteś nie do pobicia, jesteś wyjątkowa.

Niektóre komentarze do aktorki dotyczyły ważnych tytułów, takich jak „Włoszka wychodzi za mąż(2014-2015), „Kocham cię, kocham cię” (2013-2014), „La Pilotto” (2017-2018), „Lekarze: Life Line” (2017-2018), m.in.

READ  Byli zwycięzcami Los Premios de la Radio