20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Ameryka robi, co chce z Cruz Azul”;  Gustavo Mendoza prosi La Maquinę o powściągliwość

„Ameryka robi, co chce z Cruz Azul”; Gustavo Mendoza prosi La Maquinę o powściągliwość

Ameryka I Niebieski krzyż Zagrasz w najbardziej ekscytującej grze Dzień 8 Podrzędny Zamknięcie 2024; Ale, Gustavo Mendozy Prosi niebiańskich fanów, aby zachowali spokój pomimo dotarcia jego drużyny do finału Młody klasyk Jako ulubiony.

Członek komisji z La Última Palabra (LUP) okazał szacunek dla dotychczasowej pracy Martin Anselmi z Niebieski krzyż; Podkreślił jednak, że aktualnym mistrzem turnieju jest Ameryka Liga Meksykańska I zmierzył tych z La Norii.

„Kiedy Niebieski krzyż Jest bardzo optymistyczny przeciwko AmerykaZawsze dają mu stałe miejsce (…) Rozumiem nastroje fanów, ale chciałbym im powiedzieć wprost: AmerykaGeneralnie robi z nim co chce Niebieski krzyż. Zdjął go z boiska i przywiózł z powrotem do Azul, Ameryka „Jeśli tam pozostanie, wygra finały w dramatyczny sposób”. Gustavo Mendozy Przed tym Młody klasyk.

„Jeśli Ameryka wygra z Cruz Azul, będzie to normalne”; Gustavo Mendoza na stronie internetowej LUP

Maszyna ma wspaniałą okazję do pokonania swojego największego wroga na świecie Liga Meksykańska; Z tego powodu stwierdził to sam Gustavo Mendoza AmerykaJeśli pokonasz maszynę, nie będziesz miał przytłaczającej uroczystości… w przeciwieństwie do tej Niebieski krzyż.

„Tak Niebieski krzyż Przewyższają AmerykaJest impreza. Tak Ameryka Jest lepszy od Cruz Azul, to naturalne. Do Ameryka To normalne, że wygrywamy z Cruz Azul, to prawda Niebieski krzyż „Ameryka imprezuje” – powiedział Gustavo Mendoza z LUP.

W tę sobotę o 21:00 (czasu środkowo-meksykańskiego) piłka potoczy się na stadionie Azteca, kiedy… Ameryka Zdobądź zestaw Niebieski krzyż W rundzie 8 Zamknięcie 2024 Podrzędny Liga Meksykańska.

READ  Meksyk spadł o trzy miejsca w rankingach FIFA, przesuwając się z 12. na 15. miejsce