18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alpha jest przekonana, że ​​Hiszpania zakwalifikuje się pomimo polskiej porażki

Jordi Alpha Poczuł Hiszpania Zasługują na pokonanie Polski w nadziei, że zakwalifikują się do 1/8 finału po remisie 1:1 Euro 2020 na stadionie La Cartouza.

Allvaro Morata Postaw La Roja na prowadzenie z bliskiej odległości, aby zakończyć cztery mecze międzynarodowe bez gola w pierwszej połowie i uciszył swoich krytyków po tym, jak zagwizdał Bezcelowy remis Z Szwecja.

Hiszpania Nie udało mu się jednak odnieść pierwszej wygranej w meczu Tytuł drugiej połowy Roberta Lewandowskiego Kwalifikacja Polski podtrzymywała nadzieję.

Gerard Moreno Wkrótce został ukarany grzywną Lewandowski Wyrównaj i Morata Zmarnował świetną okazję, aby uniknąć bluesa, trzymając gumkę szeroko.

Hiszpania Ostatnie starcie grupy E, które trzeba wygrać, jest na trzecim miejscu Słowacja Środa w tym samym miejscu i zastępca kapitana Alpha, pomimo niesamowitego początku meczu, mówi, że wykonają swoją pracę.

„Wierzę Odwrócimy to, Zdobądź trochę wygranych, tym razem wykonujemy dobrą robotę ”- powiedział Barcelona odeszła.

„Myślę, że nie ma wątpliwości Nasza intensywność, naprawdę tak myślę Intensywność I Determinacja, Nie możesz tego kwestionować.

„Oczywiście, że są Wiele rzeczy do poprawy, To samo dotyczy wszystkich drużyn, ale myślę, że sztab szkoleniowy i zawodnicy wykonują fantastyczną robotę. Jesteśmy bardzo ambitni, Oczywiście na końcu jesteśmy źli, ale wierzę, że wyniki przyjdą, jeśli będziemy nadal ciężko pracować.

„W środę mamy kolejny finał i będziemy dalej próbować Wszystko, co musimy wygrać I przejść przez Następna runda. „

Alfa Powiedziany Hiszpania Nie zaskakujący Występ w PolsceSzczególnie groźny Lewandowski prowadzi tę sekwencję.

Dodał: „Oni Gracze wysokiej jakości, Którzy grają więcej Intensywność. Lewandowski Najlepszy napastnik na świecie.

„Znamy potencjał, jaki mieli. Mieliśmy okazje Mieli jednak dwie wielkie szanse, strzelając gola. To dobra drużyna narodowa, ale pomyślałem Zasługujemy na wygraną. „

READ  W Polsce są dwa diamenty, Hubert Hurkacz i Iga Świątek