14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raport ERC Poland Call A: Trudne szczęście Kriyasina prowadzi Luke’a w Polsce – FIA ERC

Raport ERC Poland Call A: Szczęście Tsuriya dla Kriyasina prowadzi Lukianu w Polsce

Mistrz ERC Aleksiej Łukianuk prowadzi 77. Rajd RLN w Polsce po tym, jak wycofał się z powodu podwójnego przebicia czołowego przez Nicole Krais pod koniec ostatniego etapu pierwszego etapu.

Gdy rozwiały się nadzieje na drugie zwycięstwo w polskiej rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy FIA, Kriyasin tracił 40,5 sekundy do dominującego występu.

„Wygląda na to, że opona została zdmuchnięta” – powiedział Griasin, który zaprezentował pięć szybkich czasów platformowych w swoim Volkswagenie Polo GTI R5. „Myślałem, że w coś uderzyłem, ale wygląda na to, że stało się to od bełtu [of the front suspension]. Wydaje się, że to się zdarza. Mamy tylko jedno zapasowe i nie wolno jeździć bez koła. Nie ma tam nic do roboty. Próbowałem. Kiedy stwierdzam, że różnica w pierwszym przejściu jest zbyt duża, staram się stworzyć większą przerwę w pierwszym przejściu. Na tym etapie jechaliśmy w kurzu, nie widzieliśmy drogi, ale udało mi się dokończyć [but with two punctured tyres]. ”

Lucianuk (zespół Saintlock Junior) ukończył SS7 w swoim Citroenie C3 Rally 2 z najlepszym czasem. Ten poziom był niższy, gdy Krias został zmuszony do wycofania się, pozostawiając Lukanuka 29,7 sekundy przed Andreasem Mickelsonem (DoxSport WRD டாkoda Fabia Rally 2 Evo) po zakończonym etapie Mykozhaki Arena.

„To dobre uczucie, jestem zadowolony z naszej strategii na popołudnie, dziękuję wszystkim za wspaniały dzień, wspaniale jest mieć dobry dzień, szutr, dobry samochód, wraca w dobrym stanie” – Lucianuk zastępuje Citroயna po meczu. oryginał został uszkodzony nie do naprawienia.

Mico Marxic, jeden z sześciu kierowców kwalifikujących się do Przywileju Fabryki Talentów ERC-MICHELIN, zajmuje trzecie miejsce w zespole ORLEN i czwarte na pole position z Wozniackim Susanną. Nil Solens z Rally Team Spain jest piątym i najlepszym zawodnikiem Rajdu Polski. Norbert Hersik, węgierski kierowca zespołu rajdowego டாkoda, zajmuje siódme miejsce w Yon Bonato CHL Sport Auto. Zespół rajdowy Efron Laurena jest na ósmym miejscu dla Hiszpanii, Eric Keys (zespół Yaco ACR) Jestem na dziewiątym miejscu w Ford Fiesta Rally 2, były mistrz kraju Umberto Scandola jest w pierwszej dziesiątce włoskiego zespołu Hyundai Rally.

READ  Idę do korony! Luciana Martinez olśniewa w Polsce

Były mistrz Polski Crescors Crisp, podczas swojego pierwszego startu w ERC od 2018 roku, jest na 11 miejscu po przebiciu opony. Współprowadzony przez trzykrotnego mistrza ERC Jarka Barrona, Adrian Civitk jest P12 w swoim pierwszym starcie ERC, zespole założonym przez mistrza Europy z 1997 roku Christopha Honovsika. Callum Devin walczył z problemami ze skrzynią biegów, aby utrzymać B13 przez noc w Motorsport Ireland Rally Academy. Roland Boom uzupełnił tymczasową listę punktów zdobytych przez Chile Emilio Fernandeza w swoim debiucie w ERC na 15. miejscu.

Tomas Kaspersky był ósmy, kiedy wjechał na SS4. Ale kierowca zespołu Tiger Energy Drink Rally kontynuował i nocował na P19, o jedno miejsce przed włoskim młodzieńcem Alberto Battistoli. Tymczasem uszkodzenia spowodowane przebiciem prawej tylnej części pojazdu zniweczyły nadzieje Craigoyera Munstera na zabezpieczenie 10 najlepszych miejsc.

Craig Breen był piąty z sześcioma punktami, ale wycofał się po tym, jak jego zespół MRF Tyres zawiesił Hyundai i20R5 na kilometr od ukończonego SS7. Partner zespołu, Simon Campetelli, wycofał się z porannego serwisu Volkswagena z powodu problemu ze wspomaganiem. Porażka skrzyni biegów zakończyła silną szansę pięciokrotnego mistrza Rumunii Simone Tempestini, a uwolnienie mocy skłoniło Fabiana Creama do odsunięcia się z szóstego miejsca. W SS7 Cocker Vruplevsky rozbił się, a Nabila Tejpar toczyła się, ale ma nadzieję, że uda mu się wznowić na piechotę dwa.

Tymczasowe pierwsze 15 poziomów ERC (po 8 poziomach, 113,12 km)
1 Aleksiej Łukjanuk (RUS) / Aleksiej Arnadow (RUS) Citroen C3 Rally 2 1h10m 23,2V
Andreas Mickelson (NOR) / Ola Flein (NOR) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 29,7V
3 Micro Marxic (POL) / Simon Kospotorsik (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 1m 15,6V
4 Wojciech Susanna (POL) / Sebastian Rosvatovsky (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 1m 46,4V
5 Nil Solans (ESP) / Mark Marte (ESP) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 2m 22,3V
6 Norbert Herzig (HUN) / Ramon Florence (HUN) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 2m 38,6s
7 Jon Bonato (FRA) / Benjamin Bowlwood (FRA) Citroen C3 Rally 2 + 2m 411,9
8 Efron Lorena (ESP) / Sarah Fernandez (ESP) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 2m 43,9s
9 Eric Keys (CZE) / Zindriska Sakova (CZE) Ford Fiesta Rally 2 + 2m 46,2s
10 Umberto Scandola (IDA) / Guido de Amore (IDA) Hyundai i20R5 + 3m 27,9s
11 Crosscourse Crisp (POL) / Mihas Poratsis (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 3m 39,4V
12 Adrian Civit (POL) / Jarek Baran (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 3m 54,4V
13 sezon Devin (IRL) / James Fulton (IRL) Ford Fiesta Rally 2 + 3m 57,9V
14 Roland Boom / Darren Carrot (GPR) Citroen C3 Rally 2 + 4m 03,6s
15 Emilio Fernandez (CHL) / Ruben Garcia (ARG) டாkoda Fabia Rally 2 Evo + 4m 11.1s

READ  Sąd UE uznał Polskę za winną podważania niezawisłości sędziowskiej Międzynarodowy

FIA ERC2: Javier Bardo (ESP) / Adrian Perez (ESP) Zestaw Suzuki Swift R4 Lily S Rally 2
FIA ERC3: Sami Bazari (FIN) / Annie Mulkenen (FIN) Ford Fiesta Rally 4
FIA ERC Jr.: John Armstrong (GPR) / Bill Hall (GPR) Ford Fiesta Rally 3
FIA ERC3 Jr.: Sami Bazari (FIN) / Annie Mulkenen (FIN) Ford Fiesta Rally 4
Rajdowy Puchar Abartha: Darius Poloski (POL) / Yugoszczyk (POL) Abarth 124 Rally
Trofeum Cleo prezentowane przez Toxford WRT: Palo Soria (ARG) / Marcelo der O’Hannesion (ARG) Cleo Rally 5
Fabryka talentów ERC-MICHELIN (pakiet motywacyjny): Mico Marxic (POL) டாkoda Fabia Rally 2 Evo

Czas i wyniki: https://www.fiaerc.com/live-timing/

Co dalej?
Jutro (niedziela) kończy się 100. Rajd Polski z 6 etapami na dystansie 69,64 km na sześciu dystansach. Akcja rozpoczyna się o godzinie 07h50 do 9,34km czasu lokalnego peron Mikozajki Max. SS10 (08:35 do gminy Mrągowo 1), SS12 (11:10 do gminy Mrągowo 2) i SS14 (z okazji 100-lecia Rajdu Polski) będą transmitowane Facebook I Światło internetowe. SS14 zostanie również pokazany na żywo na Motovizie w Polsce. Radio ERC będzie transmitowane przez cały dzień. Najważniejsze wydarzenia z Leg One będą wyświetlane w 24-godzinnym CED dla graczy Eurosportu i Eurosportu, ale szczegółowe informacje można znaleźć w lokalnych wykazach.