9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

ACS zbuduje centrum danych w Polsce

ACS zbuduje centrum danych w Polsce

Grupa ACS (ACS.ES) zbuduje centrum danych w Polsce poprzez swoją niemiecką spółkę zależną Hochtief. Centrum powstanie na czterech hektarach terenu i będzie miało moc 60 MW.

Hiszpańska firma ma już doświadczenie na tym polu, podobnie jak ma już duże doświadczenie w USA i budowała centra danych dla dużych firm technologicznych. Teraz próbuje zrobić to samo w Europie, podpisując w tym samym roku sojusz z Palladio Infrastructure Fund.

Źródło: xStation5

Niniejszy materiał stanowi komunikację promocyjną w rozumieniu art. 24 ust. 3 Rozporządzenia 2014/65/UE (MiFID II). Niniejsza komunikacja promocyjna nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej ani informacji na temat nadużyć na rynku ani reprezentacji. Rozporządzenie (UE) 2016/958. Rozporządzenie (UE) nr. Nr 596/2014 w rozumieniu Rozporządzenia (UE) nr 596/2014 nie jest informacją rekomendującą lub rekomendującą strategię inwestycyjną. zrealizowane lub nieobjęte zakresem doradztwa inwestycyjnego ujętego w ustawie o giełdach i usługach inwestycyjnych (art. 125 ust. 1 g). Niniejsza komunikacja reklamowa, przygotowana z największą starannością, przejrzystością i obiektywizmem, przedstawia fakty znane autorowi w chwili jej tworzenia i pozbawiona jest elementów analitycznych. Niniejsza komunikacja promocyjna została przygotowana bez uwzględnienia potrzeb Klienta oraz jego sytuacji finansowej i nie stanowi strategii inwestycyjnej ani rekomendacji. Jeżeli przekaz promocyjny zawiera informację o wynikach lub zachowaniu instrumentu finansowego, którego dotyczy, nie stanowi on żadnej gwarancji ani prognozy przyszłych wyników. Wyniki uzyskane w przeszłości niekoniecznie wskazują na przyszłe wyniki i każdy, kto działa na podstawie tych informacji, robi to na własne ryzyko. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych przynosi straty pieniężne, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz podjąć ryzyko utraty pieniędzy.