19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zwolnienie Nagelsmanna nie było decyzją emocjonalną

Zwolnienie Nagelsmanna nie było decyzją emocjonalną

EFECzytanie: dwie minuty.

Nagła zmiana trenera w reprezentacji Niemiec miała szczególny powód i nie była spowodowana porażką z Leverkusen.

— powiedział prezes zarządu Bayern MonachiumI Olivera Kahnauzasadnij zatrzymanie Juliana Nagelsmanna Jako trener zwraca uwagę na wzloty i upadki zespołu, które często nie dają najlepszych wyników.

„Jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie sukcesu sportowego i musieliśmy zadać sobie pytanie, dlaczego te wahania wystąpiły w wynikach zespołu” – powiedział. Chan Na konferencji prasowej przed pokazem następcy NagelsmannaI Tomasz Tuchel.

Chan Powiedział, że nie była to emocjonalna decyzja po niedzielnej porażce przeciwko Bayeru Leverkusen Ale z późniejszej analizy ostatnich kilku miesięcy.

„Gdyby to była reakcja emocjonalna, podjęlibyśmy decyzję w poniedziałek. Ale zrobiliśmy to po analizie i refleksji. Wzmocniliśmy zespół, mamy jeden z najlepszych zespołów w Europie. Ale ciągłości występów nie widać ,” powiedział.

Oliver Kahn uzasadnił zwolnienie Juliana Nagelsmanna z trenera Bayernu.EFE

„Zaczęliśmy rok od trzech remisów, przegraliśmy trzy mecze, wygraliśmy pięć. To nie odpowiada naszym ambicjom. Liczymy na konsekwencję. Widzieliśmy mecze takie jak przeciwko psg W którym drużyna pokazała na co ją stać.

READ  Rodrigo Lopez przeszedł drogę od piłkarza do gry w Pumie, a teraz jest powołany do drużyny Tri