23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podsumowanie meczu Mazatlan vs Lyon (1-2).  Cele

Podsumowanie meczu Mazatlan vs Lyon (1-2). Cele

On Lew wrzasnąć perła Pacyfiku, I wyjmij to Siódma wygrana semestru, pokonując 2:1 Mazatlan FCwięc naprawdę są Guanajuato Drugie miejsce w tym koniec 2023 r.

I tak mówią Aby klin się zacisnął, musi być tego samego typuI potwór Odniósł zwycięstwo w grze dwóch byłych graczy KanonierkiDobry Evana Moreno Umieść piłkę w obszarze f Briana Rubio Strzelił gola, który dał im trzy punkty w zawieszonym pojedynku w pierwszej rundzie.

W rezultacie sinaloensis Opadają na dno rozgrywek, a także do tabeli spadkowej.

Ten pojedynek został przełożony z godz dzień Otwarty Z powodu wybuchu przemocy, który miał miejsce Sinaloadlatego mało się w nią gra.

Nagraj ich Cañoneros Dziesiąta porażka Tym samym wciąż znajdują się na dnie tabeli mistrzowskiej, Wspierają ich cztery punktychociaż nie grają źle Robina Omara Romano na siedzeniu.

Jak wyglądała pierwsza połowa?

Miejscowi rozpoczęli pojedynek niewłaściwą nogą, gdyż V.I druga minuta Przegrali już 1:0 dzięki juggernautowi Błąd wyjściowy.

i to jest Fidela Ambroży Zrób pierwszą noc, korzystając z prezentu, który spadł z Facundo Almadakiedy zostawili mu piłkę i przed nim Ricardo Gutierreza Nie udało się otworzyć rejestracji w Stadion Krakena.

Stopniowo Kanonierki Byli coraz lepsi i o godzinie 11.00 Brian Cola to zrobił 1-1 strzelając piłkę, która spadła na niego po strzale w słupek Miguela Sansoresaw dobrej zabawie Joshua Coleman po lewej stronie.

Lucasa Di Iorio W 27. minucie próbował oddać przewagę La Vieirze strzałem, który nie zakończył się dobrze.

A poprzednie prawo?

W drugiej połowie własne Powiedz Yorio Strzelali z dystansu na 49 i znów się pojawili Gutierrez odbijać piłkę.

Minutę później padł spalony na piłce, której Di Iorio nie wiedział, jak rzucić, po podaniu od cesarzowa.

Mazatlan kontynuował, aw 63. minucie Jorge Padila Spróbuj podpalić celownik Rodolfo Cottaale oddał strzał.

READ  Cruz Azul jest zainteresowany podpisaniem kontraktu z Jesusem Angulo

król padilla byka Wszedł szybko prawą stroną i ponownie strzelił, na 71, i Postaw to odpowiednio.

I była w 79 minucie, kiedy była druga Byli gracze Sinaloan Znaleźli bramkę Leona, gdy Ivan Moreno wszedł w pole karne i strzelił, ale padła ona na Briana Rubio, który Wystrzelili z pistoletu i umieścić Koniec 2-1.