30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ojciec Maxa Verstappena porzucił go na stacji benzynowej po tym, jak przegrał wyścig

Roszczenia złożone przez Jose Walda Maxa Verstappena — który obecnie prowadzi w mistrzostwach Formuła 1– przekraczać linie. Przede wszystkim wtedy, gdy obecny król najwyższej klasy światowego motorsportu był niepełnoletni.

Pewnego razu, po przegranym wyścigu, Joss zdecydował się odejść powyższe na stacji benzynowej. Stało się to po, w przypadku, powyższe Został przekazany przez pilota z Nowej Zelandii. Widząc tę ​​akcję, powyższeZdesperowany, rzucił się i uderzył przeciwnika i obaj zostali zdyskwalifikowani.

Gus nie mógł znieść porażki i kazał synowi pozbierać resztki auta. z powrotem do domu, powyższe Próbuje wyjaśnić ojcu, jak doszło do wypadku, ale Gus postanawia podrzucić go na stację benzynową i wrócić bez niego.

polecamy

Przeczytaj także: Red Bull popiera Checo Péreza i Maxa Verstappena i odrzuca przybycie Lewisa Hamiltona

Na szczęście Sophie Comben, matka powyższe który również brał udział w wyścigu, wysiadł z samochodu i odłożył go z powrotem, ku dezaprobacie Gossa.

Te pragnienia zwycięstwa zostały przekazane jego synowi przez Gus, co może tłumaczyć jego obsesję Verstappena Aby wygrać wszystkie wyścigi kwestionowane przez zespół czerwony Byk.

Niedawno na wyścigu w Arabii Saudyjskiej nie posłuchał inżynierów, którzy kazali mu zwolnić w końcowej fazie zawodów i przyspieszył w poszukiwaniu najszybszego zakrętu, który pozwoliłby mu zająć pierwsze miejsce w mistrzostwach i drugie miejsce, do swojego partnera. Sergio „Chico” Perez.

dezaprobata dla tego, co zrobiłCzechKto wygrał zawody, odbija się na twarzy Gusa, który nie gratuluje mu, mimo że meksykański pilot go wyprzedził.

Maxa Verstappena Uważany jest za jednego z najlepszych pilotów w Egipcie Formuła 1ale jego postawa wywołała irytację, nawet wśród jego grupy roboczej.

READ  Jonathan Rodriguez przeszedł operację kolana. To wątpliwe na początku sezonu przygotowawczego