24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zrobiło im się gorąco! Iraraguri odpowiada Eliasowi Ayoubowi po kontrowersjach związanych ze spadkiem i Atlasowi – Fox Sports

the zniknięcie przyłączać upuszczać w Liga MX Nadal generuje wielki rezonans, ponieważ wtedy Arturo Elias Ayoubbiznesmen, wskazany Do Alejandro Irarrraguriprezydent grupa Orlegatak wszystko ułożyć atlas Nie trać kategorii, odpowiedź już była.

Musisz o tym pamiętać araraguri chwalić On Model W piłce nożnej jest to załatwiane MLSgdzie oklaskiwano inwestycja co on robi sprzętPoza tym Nic upuszczaćFakt, że nie spadł Absolutnie dobrze Eliasz Hiob.

Zalecamy następujące: César Villaluz wyszedł z cienia i podpisał kontrakt z klubem Liga MX

Iraraguri odpowiada Eliasowi Ayoubowi

Po godzinach Arturo Elias Ayoub zostaną wydane oświadczenia wybuchowe, Alejandro Irarrraguri Ty odpowiedział Dla biznesmena i był trafny, bo twierdził, żepobiera inne dane’Zaprosił go na spotkanie w celu omówienia problemu.

„Wydaje mi się, że Otrzymujesz inne dane Szanowany Artur Eliaszkiedy chcesz Porozmawiajmy Robimy nawet jeden Okrągły stółbije cię połączenia dla Ciebie były partnerWłaściwie nazywałem go Raz debata i nic więcej nie odpowiadam„, Wysłany dnia Świergot.

obecnie Eliasz Hiob Nie odpowiedział za to nazwij to prezydent Do grupa Orlegaale w każdej chwili mogą pojawić się nowości sieci społecznygdzie on jest Kontrowersyjna dyskusja Napiszę nowy rozdział.

Zalecamy następujące: Odejdziesz czy odnowisz? Salernitana już zdecydował, co stanie się z Ochoa

Tak rozpoczął się proces sądowy między tymi postaciami

W rozmowie z Toño de Valdésem, Eliasz Hiob To on to wypalił Apopleksjagdzie wspomniał, że niedawno kupił Atlas, Iraraguri był jednym z Postacie który szukał za wszelką cenę znika On upuszczać Aby nie narazić na szwank Twojej inwestycji.

Jego zespół był zły który, nawiasem mówiąc, właśnie kupił; Więc, naprawię Dlaczego Nie ma pochodzenia Ponieważ właśnie kupiłem sprzęt, który kosztował mnie X milionów dolarów. Co to jest, skurwielu? Co to jest?”I rządzić.

READ  Victor „Pocho” Guzmán zakłada, że ​​nie będzie już wzywany po wcześniejszych krzywdach