2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lewis Hamilton wydaje się być daleki od Red Bulla, ale ma zaufanie do Mercedesa

Do Godziny przed rozpoczęciem zabiegów Bahrain Doctor, Lewis hamilton Przedstawił swój pogląd na to, jak postrzega Mercedesa na tle konkurencji.

Na konferencji prasowej przed pierwszymi treningami sezonu 2023 siedmiokrotny mistrz Formuły 1 zauważył, że W14 daleko do swoich rywali, takich jak Red Bull, który był zespołem, który wyglądał najsilniej w okresie przygotowawczym.

„Wiedziałem od pierwszej chwili, kiedy jechałem, gdzie jesteśmy i jakie są wyzwania”.

Ale to nie tylko pesymizm brytyjskiego kierowcy, który stwierdził, że nie jest tak źle jak w zeszłym roku: „Dobrą rzeczą jest to, że w tym roku nie mamy żadnego odbicia i myślę, że zeszłoroczny„ morświn ”ukrył inne problemy z samochodem , ale teraz nie. Możemy skupić się na występach”.

Ulepszenia, których Hamilton oczekuje w Mercedesie

Jeśli chodzi o początek kampanii 2023, Lewis Hamilton wyraził przekonanie, że inżynierowie Mercedesa odwrócą zły ruch.

„Motywuje mnie, gdy widzę skupienie i ducha wszystkich w zespole, którzy są skupieni na doprowadzeniu nas z powrotem na szczyt”.

Dodając, że „Oczywiście nie jesteśmy tam, gdzie chcieliśmy rozpocząć sezon, ale to wciąż zespół i grupa ludzi, którzy zdobyli wiele światowych tytułów. Wierzę w nich”.

Na koniec Hamilton podkreślił najlepsze cechy „W14” w przyszłości: „Mamy skrzydło, które przetestujemy i mam nadzieję, że lepiej dostosuje się do tego toru. Nie sądzę, żeby to zmieniło świat , ale mamy nadzieję, że w przyszłości zaprowadzi nas pod „właściwy adres”.

READ  Alejandro Iraraguri odpowiada na krytykę wydalenia Carlosa Rotondiego przed Atlasem