21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zostanie wezwany ponownie!  José Juan Macías wraca do Chivas po półtora roku nieobecności

Zostanie wezwany ponownie! José Juan Macías wraca do Chivas po półtora roku nieobecności

the Chivas del Guadalajara Będzie to jeden z najbardziej oczekiwanych zwrotów Otwarcie 2023Dobry Veljko Paunović Został wezwany Jose Juana Maciasa O powrót ćwierćfinału przeciwko Pumom na… Uniwersytecki Stadion Olimpijski.

Macias wróci na boisko po półtora roku nieobecności, gdyż meksykański napastnik doznał zerwania więzadła krzyżowego w kolanie, ale teraz, po długiej rekonwalescencji, może być jedną z opcji w ataku stadnym przeciwko Liverpoolowi. liga. .

Ostatni raz 24-letni napastnik rozegrał mecz 15 maja 2022 roku, kiedy to brał udział w pojedynku obu drużyn. Chivas del Guadalajara przeciwko atlas W ćwierćfinale Zamknięcie 2022.

Powrót Jose Juana Maciasa nie jest jedynym, jaki Guadalajara czeka w meczu przeciwko niemu Kuguary Na Estadio Olimpico Universitario, odkąd Gilberto Sepulveda również wrócił na powołanie, ponieważ obrońca opuścił dwa ostatnie mecze klubu Guadalajara z powodu dyskomfortu.

Chivas wygrał pierwszy mecz Ćwierćfinały Pokonując Pumy wynikiem 1:0, zwycięstwo lub remis pomoże drużynie Guadalajary dotrzeć do półfinału.

Może zainteresuje Cię także: Cesar Arturo Ramos na boisku drużyny CU podczas finału U18

READ  Wielkość i Senoro: elegancka odpowiedź Florentino Pereza na nagrodę Klubu Roku nieprzyznaną Realowi Madryt